Жителів області запрошують на Свят-вечір на хуторі біля Диканьки

4

Прикрасою новорічно-різдвяних свят є не тільки ялинки та помаранчі, а й колядки та щедрівки, якими наповнюються міста та села. Від оселі до оселі йдуть колядники з побажаннями миру та злагоди, прославляючи народження Божого сина.

У передріздвяний вечір полтавців запрошують поринути у чарівний світ народних традицій та обрядів.

У сотенному містечку Великі Будища учасники екскурсії відвідають Музей українського весілля, який входить у ТОП-10 оригінальних музеїв на Україні. Візьмуть участь в обряді традиційного козацького весілля, заколядують на щастя та добро разом із народним фольклорним колективом. Досхочу навеселившись, подорож продовжиться.

Їдучи на хутори поблизу Диканьки, оминути Миколаївську та Троїцьку церкву — неможливо. Напередодні Різдва тут панує урочиста атмосфера. Схожа на ту, яку описує Микола Гоголь.

А дорога невпинно кличе до Василівки (Гоголево), де на учасників чекає родина Гоголів-Яновських та герої гоголівських творів: коваль Вакула, Солоха, дячок з усією чесною компанією та усіляка нечисть (у ці дні вона стає доброю). Співаємо, розважаємося, насолоджуємося святковою атмосферою гоголівського дому у свят-вечір, говорять організатори.
Для своїх гостей Солоха приготувала частування. Не відпускати ж гостей голодними у дорогу!

Вартість екскурсійного туру — 360 грн. дорослий, 340 грн. — дитячий. (трансфер, вхідні квитки та святкові дійства у музеях, супровід, страхування), додатково (за бажанням) можна замовити частування (90 грн.).

Дата туру: 6 січня 

Група не більше 20 чоловік.

Довідки та реєстрація за телефонами: 0503056049, 0972819598.

Зустріч у ФБ

22 февраля 2019
21 февраля 2019