Жінок Полтавщини закликають до участі у суспільних процесах

0

Полтавська спілка жінок «Чураївна» представила новий проект «Активізація участі жінок Полтавщини в суспільних процесах». Його адмініструє ГО «MART», а фінансування відбувається за підтримки Європейського Союзу.

Фото: poltava.today

Голова Полтавської спілки жінок «Чураївна» Вікторія Курилко повідомила, що започаткування такого проекту — це виклик часу. Спілка жінок у рамках проекту проведе тренінг з питань проведення передвиборчих перегонів для жінок-кандидатів, які балотуються до місцевих рад. Перший тренінг відбувся 9 жовтня, а другий заплановано на 16. На наступне занняття можуть завітати учасниці, котрі виграють перегони.

Ми проводимо тренінги з метою сприяння в зростанні рівня політичної конкуренції жінок, покращенні їх лідерських якостей та підвищенні професійного рівня для забезпечення якісної роботи в органах місцевого самоврядування, – повідомила Вікторія Курилко.

У Рамках проекту заплановано випустити календар «Жіноче обличчя Полтавщини», видати збірку наукових праць та проведення форуму жіночого активу Полтавщини.

Вважаємо що тема проекту досить важлива. Наша організація є правозахисною, працюємо з 1988 року. Ми розуміємося на правах людини, але ця тема для нас нова. Нам цікаво буде взяти участь у цьому проекті, – сказав виконавчий директор громадської організації МАRТ Сергій Буров.

Юлія Злепко

15 января 2019
14 января 2019