Женя Галич та його «O.Torvald» стали зірковими гостями шоу «Х-фактор»

Увечері, 3 грудня, на каналі «СТБ» відбувся черговий прямий ефір популярного музичного шоу «Х-фактор». Його спеціальним гостем став рок-гурт «O.Torvald», створений у 2005 році в Полтаві.

Оторвальд

гурт «O.Torvald». Фото: comma.com.ua

Женя Галич, Денис Мізюк, Микола Райда, Микита Васильєв та Олександр Солоха зіграли три композиції зі свого останнього альбому «#нашiлюдивсюди».

– Останнім часом не дуже модно бути добрим. Всі намагаються здивувати когось чимось, всі намагаються бути кращими за інших. Але мені здається, що добра як і музики повинно бути більше. І прямо зараз тут твориться музична історія. Потрібно бути не кращим за інших, а просто добрим та іншим. Дякую Вам, друзі за ваші погляди, і за те, що ви робите світ кращим, – сказав зі сцени полтавець Женя Галич.

Музиканти не так давно об’їхали всю країну з презентацією альбому. Ведуча шоу Оксана Марченко запитала у Євгена, який концерт запам’ятався їм найбільше. Галич відповів:

– Мабуть, що найбільше запам’ятався концерт у Львові. Дуже люблю Львів, там був найбільш душевний концерт. Ну і звичайно – моя рідна Полтава. Там було дуже душевно. Але більшість концертів ми не дуже пам’ятаємо.

Оксана Марченко подякувала музикантам за виступ, і сказала що буде рада бачити їх ще на шоу «Х-Фактор».

Женя Галич підсумував:

– Дякую. Голосуйте за Mountain Breeze.

Нагадаємо, що 3-го грудня музиканти з Полтави – гурт «Mountain Breeze» продовжили серію яскравих виступів у шоу Х-фактор. Колектив виконав відомий хіт 90-х «Ліза» Андрія Губіна. Наскільки українському глядачеві хлопці припали до душі, покажуть результати голосування.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: