Женя Галич та гурт «её» презентували кліп «Чоловік-муза»

Лідер гурту «О.Тоrvald» Женя Галич заспівав та знявся у кліпі «Чоловік-муза», разом з Катею Офліян, яка є вокалісткою групи «её».

Галич

Як пишуть творці музичного проекту, пісня «Чоловік-Муза» – це акцент на тому, що не тільки жінки бувають музами. Чоловіки також є натхненниками для жінок. І чим глибше та складніше чоловік, тим більше і ширше сенси в піснях.

Сама пісня про складні відносини, де є і секс, і любов, але немає свободи і розуміння.

– Ця пісня про чоловіків, які надихають. Надихають писати музику, тексти, надихають житти, – розповіла Катя журналістам buro247.ua.

Ідея попрацювати разом належить групі гурт «её».

– Я подзвонила Жені і запитала, чи немає у нього класних знайомих. Але це був жарт, звичайно, ми відразу розраховували на Женю, – розповідає вокалістка.

За ловами Каті, Женя Галич був запрошений для виконання пісні не випадково. Адже слухаючи пісню «Чоловік-Муза» в голові з’являється образ справжнього чоловіка: брутального, з хрипотою в голосі і в потертій шкіряній куртці.

Муза

Фото: buro247.ua

Саме Женя став першим, кого побачила група в цій ролі.

– Спочатку було хвилювання, що не спрацюємось, тому що музика, яку ми робимо – дуже різна. Дует завжди вимагає гнучкості та взаєморозуміння. Треба сказати, що вже на перших репетиціях ми зрозуміли, що з Женею не помилилися. Він проявив і гнучкість, і сміливість. Був відкритий і готовий до експериментів, і ми йому дуже вдячні за цей досвід – розповідають учасники групи.

Музику та слова пісні написала Катерина Офліян. Звукорежисером виступив Ігор Бірюченко ( гурт – её). Режисер кліпу – Маргарита Гаряжа, оператор Паша Іткін.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: