Зеленський склав присягу Президента та заявив про розпуск Парламенту

Сьогодні, 20 травня 2019 року, Володимир Зеленський склав присягу президента України.

Володимир Зеленський склав присягу президента

Володимир Зеленський склав присягу президента

Традиційно, інавгурація розпочалась біля Маріїнського палацу, після чого Зеленський зі свитою рушив до сесійної зали ВРУ. На головній трибуні Володимир Зеленський, за традицією, присягнув на Пересопницькому Євангелію. Після проголошення офіційної промови, новому президенту вручили гербову печатку та посвідчення президента.

Вже у статусі президента Зеленський звернувся до всього українського народу та пообіцяв докласти максимум зусиль, аби завершити війну на Донбасі. Слідом за цією обіцянкою він запропонував посадовцям, що не згодні з його політикою, написати заяви за власним бажанням.

— Уряд не вирішує наших проблем, він і є нашою проблемою, — мовив Володимир Зеленський, цитуючи 40-го президента США Рональда Рейгана.

Також він попросив депутатів прийняти закони про зняття депутатської недоторканності, кримінальну відповідальності за незаконне збагачення, виборчий кодекс, відкриті списки на виборах. Одразу ж потому він заявив про звільнення голови СБУ, генпрокурора та міністра оборони, після чого заявив ще й про розпуск Парламенту.

Подальші урочистості тривають біля Маріїнського Палацу. Зазначимо, у сесійній залі ВР були присутні усі президенти України, окрім втікача Віктора Януковича, та мер Києва Володимир Кличко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: