Завтра відбудуться громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю

У Полтавській міській раді вже завтра, 4 червня, відбудуться громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю у нічний час.

Завтра відбудуться громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю

Відповідний анонс зробив днями на своїй сторінці депутат від фракції «Рідне місто» Едуард Волков, який став автором проекту.

Проект регуляторного акту було оприлюднено на сайті міськради ще 18 березня цього року. Відповідно до тексту, пропонується:

  • Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства, але окрім продажу у тарі на винос), на території міста Полтава, з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  • Закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) забезпечити в місцях ведення своєї господарської діяльності громадський порядок шляхом укладення договорів на його дотримання з відповідними організаціями.

Окрім цього проект передбачає ряд заходів для підвищення контролю продажу алкогольних товарів.

Зазначимо, цей проект вже кілька місяців обговорювали у стінах міськради на засіданнях комісій та круглих столах з підприємцями. Як зазначає Едуард Волков, обмеження продажу алкогольних товарів повинно зменшити кількість правопорушень, що відбуваються у місті в нічний час, адже відповідно до проведених досліджень та даних правоохоронців, більша частина таких правопорушень відбуваються через вживання алкоголю.

Завтра відбудуться громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю

Завтра відбудуться громадські слухання щодо обмеження продажу алкоголю

Попри те, що доцільність рішення неодноразово аргументували на профільних засіданнях, частина підприємців та депутатів виступають проти його прийняття. Окремі депутати не бачать сенсу, а підприємці турбуються за власний прибуток.

Так чи інакше, в ході обговорення було прийнято рішення винести питання на громадські слухання, які відбудуться 4 червня о 14:00 у сесійній залі міськради.

— Я сподіваюсь, що на слуханнях ми приймемо це важливе рішення. Наразі ця проблема стає актуальною як ніколи, адже починається літо — сезон відпочинку. У разі прийняття рішення, ми винесемо його на комісію та відповідно на пленарне засідання. Я вже розмовляв з Сенчаковичем (голова депутатської комісії — ред.), він готовий скликати комісію, — прокоментував Едуард Волков.

Зазначимо, у 2018 році президент підписав закон, що дозволяє місцевій владі самостійно регулювати продаж алкоголю за допомогою відповідних регуляторних актів.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

А я б ото не до 8 ранку,а хоча б до 9.

2019-06-03
Марина
Відповіcти
0

І дуже сподіваюся,що продаж таки заборонять!

2019-06-03
Тамара
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: