Завтра у “Полтавафарм” закінчиться ліцензія на реалізацію наркотичних препаратів

0

Однак лікувальні заклади області забезпечені необхідною кількістю ліків з наркотичною складовою  на місяць уперед.

Наркотичні препарати

Наркотичні препарати

Відзавтра “Полтавафарм” не матиме права торгувати наркотичними препаратами – в обласного комунального підприємства закінчується ліцензія.  У четвер спеціальний ліцензійний орган при Міністерстві охорони здоров’я України розглядатиме питання її продовження, однак навіть якщо рішення буде позитивним, щонацменше протягом доби  реалізувати ліки з наркотичною складовою в аптечній мережі “Полтавафарм” буде заборонена.

– Ми усвідомлюємо, що ці ліки є життєво необхідними для багатьох важкохворих людей. Тому подбали, щоб всі лікарні області були забезпечені запасом наркотичних препаратів на місяць уперед. Зазвичай вони роблять замовлення на 1-2 тижні, але за законодавством можуть зберігати у себе місячний запас, тому  скористалися такою можливістю. Тож ніякого колапсу не буде, -запевнив очільник “Полтавафарм” Валерій Прядко.

Прядко Валерій

Прядко Валерій

Залишки препаратів комунальне підприємство наразі повертає постачальнику, щоб не отримати звинувачення у порушенні законодавства про обіг наркотичних препаратів.

–  Ще 27 квітня подали у відповідне управління поліції всі необхідні документи для отримання спеціальних дозволів на діяльність мережі аптек. Однак правоохоронці, які мали відреагувати у триденний термін, зробили це лише 29 травня. Тому ми усвідомлювали, що  ризик невчасного продовження ліцензії існує, і готувалися. У четвер, 15 червня, йтиметься про продовження ліцензій на право реалізації наркотичних лікарських препаратів лише для аптек у Горішніх Плавнях, Кременчуці та Полтаві, – розказав Прядко.

Загалом з 219 аптек КП “Полтавафарм” право реалізовувати ліки з наркотичною складовою мають лише близько 30.

Також Валерій Прядко зазначив, що йому невідомо,  хто саме і з якою метою гальмує процес отримання відповідних ліцензій для комунального підприємства. Нагадаємо, наприкінці травня Валерія Прядка було затримано правоохоронцями. Його начебто  підозрювали у спробі дати хабар представникам поліції. Однак Солом’янський суд м.Києва відпустив в.о. директора “Полтавафарм” під заставу.

20 серпня 2018
19 серпня 2018