Завершилось дев’яте по суті судове засідання у справі Кернеса

1

8 лютого  у приміщенні Київського районного суду пройшло дев’яте по суті судове засідання у справі Геннадія Кернеса.

111

До початку засідання активісти обклеїли плакатами приміщення суду. На цьому засіданні допитали п’ять  нових свідків, а також повторно викликали слідчого Олександра Колесника.

На початку засідання адвокати потерпілих подали клопотання з проханням здійснювати відеозйомку. Суддя клопотання задовольнив.

Першим допитали Олександра Колесника. Він розповів, що із усіх присутніх  у судовій залі,  йому знайомий лише міський голова Харкова, який у 2010 році фігурував свідком у справі, що  розслідував Колесник. Захист Кернеса зауважили, що  показання Колесника не стосуються суті справи.

Після Колесника допитали співробітника державної охорони Дмитра Старостенка. Він розповів, що 25 січня 2014 року чергував поблизу готелю, але ніяких конфліктів у «Націоналі» не було. Також він повідомив, що не бачив потерпілих Ряполова та Кутяніна ні у приміщенні, ні на вулиці. Старостенко сказав, що  не бачив, щоб когось насильно виводили  з приміщення готелю, якби він помітив подібне, то мав би втрутитися.

Наступним допитали Юрія Гуріна, спеціаліста з безпеки особистого майна готелю «Національ».  Він розповів, що у той день знаходився на роботі, а також про те, що у готелі  є камери спостереження, але вони працюють в режимі он-лайн і не здійснюють запис.

Наступною викликали свідка Тетяну,  яка працює офіціанткою  у «Націоналі». Вона повідомила, що 25 січня 2014 року обслуговувала Кернеса, але ні потерпілих, ні правоохоронців там не було.

Наступною допитали Вікторію Морозову, директора ресторану готелю «Національ». Вона підтвердила слова попереднього свідка.

Захист Кернеса наполягає  на скороченні тривалості засідань до 2-х годин і проводити їх не частіше ніж двічі на тиждень. Таке прохання пов’язане із  станом здоров’я Кернеса. Встановлений графік  хоче змінити і прокурор Ганілов.

Суддя оголосив перерву до 22 лютого. На наступному засідання планують допитати ще 4-х свідків.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Борис
• 09:45 | 09 лютого 2016

боже, когда это закончится???

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018