Заступнику мера Миргорода, затриманому на пропозиції хабара, оголошено про підозру

0

Заступнику Миргородського міського голови, викритому на пропозиції хабара посадовцю поліції, оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Заступнику мера Миргорода, затриманому на пропозиції хабара, оголошено про підозру. Фото: ssu.gov.ua

Заступнику мера Миргорода, затриманому на пропозиції хабара, оголошено про підозру. Фото: ssu.gov.ua

Правоохоронці встановили, що чиновник запропонував хабар у розмірі триста доларів США начальнику одного з міжрайонних відділів управління захисту економіки Нацполіціі Полтавської області. За таку суму зловмисник намагався “вирішити питання” щодо непритягнення до відповідальності одного з керівників комунальних підприємств за порушення вимог фінансового контролю. Про отриману “пропозицію” майор поліції відразу доповів керівництву“, – йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Чоловіка затримали на робочому місці під час спроби передати всю суму хабара. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Нагадаємо, минулого місяця до Октябрського районного суду Полтави направлено для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 52-річної полтавки, яка займалася збутом прекурсорів та пропонувала правоохоронцю хабар.

23 жовтня 2018
22 жовтня 2018