Заступник голови ЦВК вважає, що довибори до Верховної Ради можуть бути зірвані

Заступник голови ЦВК Андрій Магера вважає, що довибори до Верховної Ради по семи округах, які призначено на 17 липня, можуть бути зірвані. Про це повідомляє «5 канал«.
telegraf.com.ua

telegraf.com.ua

Причина у фінансуванні. За словами Магери, виділених для проведення довиборів 12,5 млн грн не вистачає, і у депутатів залишається один пленарний тиждень у червні для того, щоб знайти додаткові кошти.

– Надійшло подання до Верховної Ради України. Там є дві постанови – про звільнення членів ЦВК і про призначення нових. Уявіть ситуацію, коли членів ЦВК звільнять, а нових не призначать. А зараз виборчий процес. Зараз ЦВК практично кожного дня реєструє кандидатів. І що далі? – зазначив він.

Нагадуємо, що станом на 8 червня на ЦВК зареєстровано 7 кандидатів, з яких четверо самовисуванців – Сергій Мамоян («Партія простих людей»), Інна Авраменко («УКРОП»), Іван Близнюк («Свобода»), Віталій Ольшанський (самовисування), Олександр Ольшанський (самовисування), Микола Бондар (самовисування) та Валерій Пархоменко (самовисування).

Свою активність на виборчому окрузі демонструють лише троє кандидатів – Сергій Мамоян («Партія простих людей»), Руслан Богдан («Батьківщина») та Олександр Ольшанський (самовисування).

25 травня спостерігачами «Опора» була зафіксована роздача листівок «Партією простих людей» за збір підписівв підтримку закону №3088 «Про ренту». На одній з листівок знаходилось зображення кандидата в народні депутати Сергія Мамояна, який був офіційно зареєстрований за день до того. На момент роздачі листівок Сергій Мамоян ще не мав виборчого фонду, а листівки не містили вихідних даних. Після дзвінка від представників «Опора» в штаб кандидата Мамояна роздачу листівок припинили.

Також Сергій Мамоян першим з кандидатів почав роздачу агітаційної газети в свою підтримку. Агітаційна листівка Сергія Мамояна з’явилась наприкінці минулого тижня та містить вихідні дані, відповідно не порушує виборче законодавство.

Олександр Ольшанський (самовисування), який лише 7 червня був офіційно зареєстрованим ЦВК, як кандидат в народні депутати, в останній місяць постійно з’являвся на шпальтах місцевих газет, створюючи таким чином собі позитивний імідж. Також Олександр Ольшанський подарував Яхницькій загальноосвітній школі-інтернат, що в Лохвицькому районі бойлер. Крім цього він регулярно розповсюджує по округу листівки привітання з усіма державними та релігійними святами.

Надія Савченко у Лохвиці

Наймасштабнішим був агітаційний захід організований «Батьківщиною» в підтримку свого кандидата Руслана Богдана, який відбувся 4 червня в Лохвиці. Захід проходив за участі народних депутатів України від «Батьківщини» Надії Савченко та Івана Крулька.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: