Заступник мера про вирішення проблеми сміттєзвалища в Макухівці

Анна Єгорова
16:10 | 05 жовтня 2016
1

5 жовтня на засіданні виконкому серед інших питань обговорювали проблему Макухівського сміттєзвалища. Міська влада готова до міжмуніципальної співпраці, аби якнайшвидше знайти шляхи вирішення цієї проблеми, як повідомляє прес-служба міськради.

44817226_ce06dcc0

Заступник міського голови Віталій Нікіпелов, присутній на засіданні, прокоментував ініціативу громадян і представників влади:

– Виконком проявив волю щодо вирішення цього питання. Відбулася нарада в голови ОДА. Усі сторони розуміють складність питання, хочуть його вирішити. Це рішення спрямоване на те, щоб спільно з ОДА, облрадою, райрадою, територіальними громадами вирішувати нормально, цивілізовано питання збору й утилізації сміття.

Нікіпелов

Ліворуч: Віталій Нікіпелов

Мова йде про прийняте на засідання рішення “Про питання міського сміттєзвалища побутових відходів”. Заступник мера також пояснив, чому проблему було важко вирішити в межах міського бюджету:

– Раніше ми орієнтувалися на те, що сміттєпереробний завод може бути виключно збудований інвесторами. Інвестори з’являлися, але їхні зустрічні умови були неприйнятними для громади: вони збільшували вартість вивезення сміття, значно збільшували. Тобто ефективний, сучасний спосіб виявлявся би досить дорогим. Тому міська влада раніше не вирішувала це питання, бо полтавцям це могло бути не “по карману”.

44817226_18c74667

Як повідомляє прес-служба, з метою недопущення надзвичайних ситуацій, забруднення навколишнього середовища, захисту населення виконком звертається до ПОДА, Полтавської обласної та районної рад з пропозицією щодо налагодження співробітництва, врегулювання питань міського звалища побутових відходів у Макухівці, а також будівництва полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу. На думку ініціативних груп, проблему можна вирішити спільними зусиллями владних органів усіх рівнів, реалізувавши нову концепцію:

– Концепція нова, яка проявилася на раді в губернатора, полягала в тому, щоби об’єднати зусилля обласної, міської та районної рад щодо співфінансування цих проектів, а також щоб вийти на рівень держави і залучити відповідне Міністерство інфраструктури, – підсумовує пан Нікіпелов.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

більше відомств – більше способів вкрасти
хіба не зрозуміло

17:33 | 05 Жовтня 2016
Тарас
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: