Засоби контрацепції: плюси та мінуси

26 вересня – Всесвітній день контрацепції. Про плюси і мінуси різних її видів – у нашій інфографіці.

Всесвітній день контрацепції

Всесвітній день контрацепції

Україна лідирує серед європейських країн за рівнем ранніх абортів (у віці до 18 років). Про це вирішили нагадати у Всесвітній день контрацепції. Корінь проблеми – у низькій поінформованості молоді, а часом – і дорослого населення щодо методів контрацепції, їх надійності та безпечності. А також байдуже ставлення до свого здоров’я.

Про плюси та мінуси різних видів контрацепції – у цій інфографіці. Однак, деякі з мінусів цілком можна відкоригувати, якщо не підбирати, наприклад, оральні контрацептиви на свій страх та ризик, а звернутися за порадою до лікаря. Фахівець має призначити УЗД органів малого тазу, щоб переконатися у відсутності фіброміом або кіст, взяти аналіз на гормони, щоб скласти повну картину про гормональний фон людини. Також потрібен аналіз крові на тромбоцити і згортання.

Screenshot_104

– Потрібно відзначити, що багато жінок вважають зайвим таку тривалу підготовку до прийому препаратів, а даремно. Маючи уявлення про роботу організму ми можемо підібрати препарат з високою точністю, який не завдасть жінці неприємних відчуттів, побічних ефектів, не вплине на її настрій і фігуру, – говорить лікар-гінеколог Галина Велігура.

Принагідно нагадаємо, що з усіх видів контрацептивів лише презерватив захищає від ВІЛ, гепатитів В і С та інший інфекцій, які передаються статевим шляхом.

– Презерватив – ідеальний засіб для підлітків, з їх гіперсексуальністю і випадковими статевими зв’язками. Жінкам передклімактеричного віку, які вже народжували і більше не планують дітей, підійде внутрішньоматкова спіраль. А ось гормональні контрацептиви чудово підійдуть сімейним парам, які найближчим часом не хочуть зв’язуватися з пелюшками, але при цьому цілком довіряють один одному, тому що цей вид контрацепції не захищає від хвороб, що передаються статевим шляхом, – нагадує гінеколог.

Screenshot_105

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Я про пластирі і не чула…

2017-09-26
Ліза
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: