Засновниця української соцмережі «Ukrainians»: «Ми платитимемо користувачам за унікальний контент»

Роман Грицун
18:06 | 13 червня 2017
5

Олександра Струмчинська, засновниця нової української соцмережі «Ukrainians», розповіла про те, чим наш продукт відрізнятиметься від «Вконтакте» та «Facebook», як працюватимуть функціонали «Друзі» та «Новини». Вона розказала, що користувачі навіть зможуть заробляти гроші, постячи унікальну та корисну для інших інформацію.

Засновниця української соцмережі «Ukrainians»: «Ми платитимемо користувачам за унікальний контент»

Засновниця української соцмережі «Ukrainians»: «Ми платитимемо користувачам за унікальний контент»

Як працюватиме функціонал «Друзі»?

Якщо ви реєструвалися на нашому ресурсі, то мабуть помітили, що це можна зробити і через «Контакт» та через «Facebook», і це є ключем до розповсюдження. Коли буде можливість використовувати функціонал «друзі», на цьому етапі при реєстрації, при перенесенні всіх даних, ми будемо показувати рекомендації друзів, які також були зареєстровані в соціальній мережі, через яку перейшли на нову українську соцмережу «Ukrainians».

Не потрібно додатково шукати, хто там і де був, а всі користувачі, які вже будуть зареєстровані, їм буде пропонуватися: ви дружили у «Facebook» і вам непотрібно шукати друзів, втрачаючи з ними зв’язки.

Коли остаточно запрацює весь функціонал?

На всі 100 відстоків, за наших офіційним оголошенням, термін відкриття планується до 4 місяців. За попередніми підрахунками це буде наприкінці вересня.

Олександра Струмчинська

Олександра Струмчинська

Функціонал «Новини». Розкажіть, як він працюватиме? Хто генеруватиме їх?

Новини генеруватимуть самі користувачі. Через те ми так наполегливо просимо допомагати нам на кожному етапі, реєструватися. Ця мотивація користувачів, сподіваємося, матиме продовження, оскільки сам користувач робить цю соціальну мережу і від нього залежить, наскільки вона буде успішною, дієвою. Тому, важливо, щоби користувач генерував контент.

Чим будуть новини? Це інформаційні повідомлення про політику, економіку, культуру, тренди?

Це буде залежати від користувачів. Обмежень не буде. Хіба-що, заборонятимемо незаконну інформацію про продаж наркотиків, чи щось у тому роді.

Юкрейніанс

Де будуть новини? На стіні, у спільнотах?

На першому етапі буде доступно їх розміщення лишень на особистих сторінках. Далі, вже після запуску функціоналу «спільноти», новини можна буде постити у групах. Але то вже буде після запуску мессенджера.

Як виглядатиме особиста сторінка користувача? Там буде інформація про людину, її хобі, політичні чи релігійні вподобання?

Цей функціонал стане доступним 22 червня. Хай ця інформація стане залишиться у вигляді інтриги для користувачів, які побачать зміни та доповнення до функціоналу саме у цей день.

Як українська соціальна мережа «Ukrainians» ставатиме на комерційні рейки? Чи буде працювати таргетингова реклама. Як саме?

Так, цей вид реклами діятиме у нас. Зараз ми саме працюємо над її моделлю. Та це не є найважливішим сьогодні. Головне – створити платформу, де користувачі зможуть комунікувати між собою.

Струмчинська

Чи є перспективи, що «Ukrainians» стане міжнародною соціальною мережею?

Так, є. І власне, ми собі ставимо цілі, спочатку стати хорошим локальним продуктом, а далі вже, досягнувши показників, які свідчитимуть про досягнення такої цілі, виходити на міжнародний рівень. Ми хочемо інтегрувати функціонал з різними мовами.

Чим робота соцмережі «Ukrainians» відрізнятиметься від «Facebook», «ВК» та інших соціальних мереж. Якою буде його родзинка?

Якщо порівнювати «Ukrainians» із забороненим «ВК», то нашою перевагою стане безпека даних. Якщо брати до порівняння «Facebook», то у нас матиметься доступ до музики.

Піратського контенту не плануємо використовувати.

Унікальною можливістю, яка буде відрізняти «Ukrainians» від більшості всіх соціальних мереж стане можливість монетизувати користувачам свій унікальний контент, який вони завантажуватимуть на наш ресурс. Простіше кажучи, користувачі зароблятимуть гроші, коли поститимуть щось унікальне і це унікальне матиме велике охоплення, рейтинги, перегляди, буде цікаве користувачам.

Соціальна мережа «Ukrainians» буде винагороджувати користувачів за корисну інформацію.

З чого братимуться ці гроші?

Ми перерозподілитимемо зароблені від реклами кошти серед користувачів. Бо якщо за успіх соціальної мережі залежить від користувача, то ми готові його мотивувати.

Ну і все ж, цікаво дізнатися, як же музика буде не піратською і доступною при цьому?

Зараз ми розглядаємо різні варіанти впровадження цього сервісу. Команда нашого сайту співпрацює з різними платформами, які мають можливість та право давати музичний контент. Це будуть сервіси, де є безкоштовна музика. Зараз ми вивчаємо їх переваги та недоліки. Вже потім ми їх інтегруємо до соцмережі «Ukrainians».

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Сервер в сша, програмери – в канаді, домен – колумбійський, гроші хочуть заробліти на вас, шановні патріоти. Слава Канаді, США та Колумбії!

06:11 | 14 Червня 2017
Димчик
Відповіcти
0

В мене питання, чи можна буде кроспостити з FB?

00:30 | 14 Червня 2017
Maryana Alentyev
Відповіcти
0

Я разом з друзями давно чекаю цього свята.А може ще хтось зможе зробити український мобільний зв*язок,де не будуть брати потрійну плату за українські літери в SMS ?

23:02 | 13 Червня 2017
Володимир
Відповіcти
0

Чекаю.

22:11 | 13 Червня 2017
Валентина
Відповіcти
0

Нарешти буде чим пишатися, вірю Вам не буде конкурентів на цьому просторі,здоров` російські змі сядуть у калюжу.Здоров`я і щастя Вам і всому персоналу.

19:37 | 13 Червня 2017
Володимир
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: