Запрошуємо на фестиваль Atlas Weekend 2017

Марія Куцина
09:05 | 27 травня 2017
0

Протягом 5 фестивальних днів свої програми представлять музиканти з України, Росії, Білорусі, Європи і США. Фестиваль Atlas Weekend 2017 відбуватиметься з 28 червня по 2 липня.

Жодних жанрових обмежень. Вже підтверджені учасники Atlas Weekend 2017: The Prodigy, John Newman, THE HARDKISS, Бумбокс, MONATIK, Pianoбой Дмитрий Шуров, Dolphin, Therr Maitz, Mujuice, Dakh Daughters, Вера Полозкова, ЯрмаК, Vivienne Mort, Один в каное, Alina Orlova, SoPhie ViLLy, Detach, Bondage Fairies, Stoned Jesus.

Прекрасним доповненням до музичної частини Atlas Weekend стануть: театральні вистави, арт-перформанси, спортивні та дитячі зони, десятки відкритих локацій з розвагами і можливістю відпочинку для всієї родини, зона ярмарки і маркетів, гастрономічна зона і багато іншого. Протягом 5 днів Atlas Weekend не припинятиме свою роботу ні на хвилину. Для тих, хто не захоче залишати опен-ейр навіть вночі, на території фестивалю працюватиме наметове містечко.

Детальніше за посиланням http://www.atlasweekend.com/

Фестиваль Atlas Weekend був заснований в Україні в 2015 році. Його організатором виступає концертний майданчик “Atlas” (в честь якої фестиваль і отримав свою назву) і концертне агентство PMK Event Agency. Основна мета Atlas Weekend – розвиток фестивального культури в країні, а також залучення іноземних туристів в Україну і світова популяризації української музики.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: