Замість Прирічного парку – Льодова арена. Депутати профільної комісії рекомендували дати дозвіл на розробку планів

0

На засіданні містобудівної комісії розглянули проект «Про розроблення детальних планів територій». У ньому йде мова про дозвіл на розробку детальних планів територій п’ятьох кварталів. З приводу одного з них виступили проти громадські активісти та мешканці мікрорайону Левада. Проте депутати голосували списком, і рішення отримало свою рекомендацію для сесії.

Замість Прирічного парку - Льодова арена. Депутати профільної комісії рекомендували дати дозвіл на розробку планів

Замість Прирічного парку – Льодова арена. Депутати профільної комісії рекомендували дати дозвіл на розробку планів

Загалом у проекті зазначені такі території:

  1. Територія кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна;
  2. Територія, обмежена вулицями Половки, Лазурною та Осінньою;
  3. Територія, обмежена вул.Великотирновською, Київським шосе та проїздами;
  4. Територія по просп.Миру;
  5. Територія кварталу, обмеженого Київським шосе, вул.Серьогіна та проектними магістральними вулицями (відповідно до додатку№5).
Виділена територія, призначена для проекту

Виділена територія, призначена для проекту

Суперечки виникли з приводу четвертого пункту, оскільки вказана ділянка впритул прилягає до берегів Ворскли. Як зазначив Микола Шевельов, головний архітектор міста, управління капітального будівництва, відповідальне за розробку, залучатиме інвестора – Федерацію хокею Полтавської області, одним із членом правління якої – Валерій Головко, очільник Полтавської ОДА.

Посередині: Микола Шевельов

Посередині: Микола Шевельов

Проти виступили депутати Дмитро Сенчакович, Денис Поліщук, Юрій Бойко, архітекторка Ірина Особік, а також мешканці мікрорайону “Левада”. Зокрема, депутат Поліщук зазначив, що неподалік від вказаної території, а саме між школами 17 і 37, є занедбаний майданчик, на якому доцільно було б побудувати таку арену.

Зліва направо: Юлія Городчаніна, Ірина Особік

Зліва направо: Юлія Городчаніна, Ірина Особік

“За” указаний у проекті список проголосували депутати: Олег Бєлоножко (голова комісії), Максим Голдиш, Ірина Климко, Дмитро Петров, Майя Матвеєва, Юлія Мелкумова, Тимофій Гаєвий. Депутат Дмитро Батигін перед розглядом заявив про конфлікт інтересів і не брав участь у голосуванні.

Після жвавого обговорення депутат Юрій Синяк запропонував повернутися до цього питання, проте голова комісії Олег Бєлоножко навіть не поставив його пропозицію на голосування. Секретар міської ради Оксана Деркач нагадала, що депутати можуть вносити правки до проекту рішень, і депутат Дмитро Сенчакович зазначив, що підготує їх до сесії.

Ліворуч: Дмитро Сенчакович

Ліворуч: Дмитро Сенчакович

Остаточно рішення депутатський корпус прийме завтра, 24 березня, на сесії міської ради.

Присутні члени комісії:

Олег Бєлоножко (голова), Максим Голдиш, Ірина Климко, Дмитро Сенчакович, Юрій Бойко, Тимофій Гаєвий, Майя Матвеєва, Дмитро Батигін, Денис Поліщук, Юрій Синяк, Юлія Мелкумова, Дмитро Петров.

Відсутній на комісії: Вадим Ямщиков.

Коментувати

19 березня 2018