«Замість матчу – зняття зі змагань». Президент ФК «Полтава» через «цирк в українському футболі» має намір оголосити про припинення існування клубу

0

Леонід Соболєв президент ФК «Полтава» вражений рішенням заборонити проводити матч ¼ фіналу Кубка України «Полтава» – «Шахтар» на стадіоні «Локомотив». За інформацією журналіста Футбол NEWS Миколи Середича, Соболєв повідомив, що сьогодні о 14:00 оголосить, що ФК “Полтава” припинить своє існування.

Соболев

Про це повідомляє «Футбол 24».

 – Завтра я зроблю фотографію нашого всього поля і порівняю з фотографією газону на стадіоні “Чорноморець. Але я вже зараз можу сказати, що там було 15% поля покрито зеленою травою, а в нас під 80%. Всі фотографії, що гуляють в інтернеті, робилися 5, а то й більше днів назад. В нас вже три дні дуже тепло, і якість газону підвищилась,  – сказав Леонід Соболєв.

Президент ФК «Полтава» намагався дізнатися чому було саме таке рішення, але вони не підіймали трубку.

 – Завтра, я проведу свято для вболівальників, а о 14 годині я зроблю гучну заяву для преси, очікуйте. Вибачте, але це цирк, а не український футбол, – доповнив Леонід Соболєв.

Нагадаємо: ФФУ повідомила, що матч 1/4 фіналу Кубка України “Полтава” – “Шахтар” не відбудеться на стадіоні “Локомотив”.

Враховуючи стан інфраструктури стадіону “Локомотив” та її невідповідність вимогам Регламентів ФФУ, УПЛ та ПФЛ напередодні проведення матчу розіграшу 1/4 фіналу Кубку України, спільне засідання Комітету ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань та Дирекції УПЛ прийняло наступні рішення:

– заборонити проведення матчу розіграшу 1/4 фіналу Кубку України “Полтава” – “Шахтар” на стадіоні “Локомотив”

– зобов’язати ФК “Полтава” провести матч 1/4 фіналу Кубку України на стадіоні “Ворскла” ім. О. Бутовського або на іншому стадіоні, який відповідає вимогам Регламенту змагань УПЛ та Положенню про Кубок України на сезон 2016/2017″, – йдеться на офіційному сайті ФФУ.

Євгеній Перепелиця

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018