Замість чеха – американці. Компанія із США викупила частину акцій «Ferrexpo»

Нещодавно чеський бізнесмен Знедек Бакал перестав бути акціонером компанії «Ferrexpo». Акції залізорудної компанії, що працює на Полтавщині, викупили два інвестиційні фонди – американський BlackRock Inc. і компанія TT International, яка має штаб-квартиру в Лондоні.

Замість чеха - американці. Компанія із США викупила частину акцій «Ferrexpo»

Замість чеха – американці. Компанія із США викупила частину акцій «Ferrexpo». На фото – Костянтин Жеваго

Про це повідомляє Delo.ua.

– BlackRock Inc. (США), найбільша в світі компанія в сфері управління активами, сконцентрувала 5,68% акцій гірничорудної компанії Ferrexpo Plc. Як повідомила Ferrexpo на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE) 30 січня, угода відбулася 27 січня поточного року, в результаті чого кількість акцій Ferrexpo у власності BlackRock зросла до 33 млн 472,787 тис. шт., – сказано у повідомленні.

На ділі ж немає інформації стосовно того, яким пакетом акцій компанії «Ferrexpo» раніше володіли представники США.

Крім того, компанія TT International також стала акціонером «Ferrexpo». Ця компанія має свою штаб-квартиру в Лондоні. Вона збільшила свій пакет акцій Ferrexpo Plc. з 463,208 тис. штук до 21 млн 482,970 тис. штук. Це становить 3,65% статутного капіталу.

– У Ferrexpo з’явилися нові великі акціонери після того як колись другий найбільший акціонер компанії – Wigmore Street Investments No. 3 Limited – повністю вийшов зі складу акціонерів. Це сталося 26 січня 2017 року. Wigmore розмістила серед інституційних інвесторів 77 млн ​​556,035 тис. акцій Ferrexpo, – пише Delo.ua.

Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні, найбільший виробник і експортер окатишів на пострадянському просторі. Її акції торгуються на Лондонській фондовій біржі.

Найбільшим акціонером Ferrexpo є бізнесмен, народний депутат України, власник футбольного клубу «Ворскла» Костянтин Жеваго. Через Fevamotinico S.a.r.l. він володіє 50,3% акцій компанії.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: