Законопроект про легалізацію медичного канабісу можуть проголосувати наступного тижня

Законопроект про легалізацію медичного канабісу (№10313) може бути проголосований на наступному тижні, прогнозує один з його авторів — народний депутат від «Самопомочі» Олександр Опанасенко.

– Законопроект зареєстрували тільки 20 травня. Він повинен був бути проголосований 28 травня, і був на порядку денному, але його не встигли проголосувати. Сподіваюся, що 6 червня він буде стояти першим в порядку денному і буде кворум, щоб голосування було результативним і законопроект був проголосований, — повідомив він агентству «Інтерфакс-Україна».

Законопроект підготовлений на основі відповідної петиції, яка набрала необхідну кількість голосів, і є пріоритетною для розгляду Верховною Радою.

– Цей нормативний акт автоматично потрапляє до порядку денного і має бути розглянутий на першому пленарному засіданні, — сказав він.

Депутат вважає, що законопроект може бути прийнятий поточним складом Верховної Ради і в другому читанні.

-Ми будемо робити все необхідне, щоб цей закон пройшов і перше, і друге читання. А якщо він буде прийнятий в першому читанні, то він перейде в наступну каденцію, яка і буде розглядати його в другому читанні. Якщо ж він не буде прийнятий в першому читанні, то дві фракції, які на 100% будуть в наступному парламенті, поставили підписи, що цей закон буде прийнятий, — сказав Опанасенко.

При цьому він зазначив, що необхідні для реалізації цього закону нормативні акти можуть бути розроблені і прийняті протягом шести місяців.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Епілептики,хворі раком та ряд інших невиліковно хворих дуже потребують полегшення болю, нудот, приступів і це те, що їм допоможе. Я тільки за!

2019-06-02
Лариса
Відповіcти
0

А шо воно таке і від чого ліче,що прямо узаконювать це треба?

2019-06-02
Вован
Відповіcти
0

Він регулює настрій,сон і пам’ять. Не путайте його з гашишом, у медичному тільки 1%психотропу.

2019-06-02
Іванка
0

Людям ,які страждають,треба допомагать і хай попробують не прийнять(

2019-06-02
Наташка
Відповіcти
0

законопроект проголосований так чудно звучить)))

2019-06-02
Віра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: