Забудову арки «Газетний ряд» охороняє приватна кременчуцька компанія

Вранці, 3 квітня, на території скандальної арки «Газетний ряд» розпочалися будівельні роботи. Будівельників охороняє приватна кременчуцька фірма, а жителі будинку, що по вулиці Соборності, 27 твердять про незаконні дії та вказують, що охоронці озброєні пістолетами й газовими балончиками.

Забудову арки «Газетний ряд» охороняє приватна кременчуцька компанія

Забудову арки «Газетний ряд» охороняє приватна кременчуцька компанія

– Представники фірми «Скорпіон 2016» зараз охороняють будівельників, яких найняв ФОП Степаненко. Вони знову забудовують арку. Але сьогодні справа знаходяться в господарському суді. Без його рішення вони просто не мають права вести тут ніяких робіт, Цікаво, що у охоронців були пістолети та газові балончики, але потім, коли прийшли журналісти, то зброя десь раптово зникла, – сказав голова ОСББ «Соборності 27» Андрій Демідов.

Представники охоронної фірми на прохання журналістів відмовилися показувати будь-які документи та представляти назву своєю компанії.

Один з чоловіків, який представляє цю названу структуру «Скорпіон 2016», сказав:

– Ми охороняємо будівельників, які в законний спосіб працюють тут. Ми тут, щоби проти них не вчинилися ніяких силових дій з боку мешканців та інших сторонніх осіб, – сказав представник охоронців.

Мешканці будинку говорять, що намагалися вирішити це питання з міською владою, ходили до мера Олександра Мамая:

– Він сказав, шо нас підтримує, але далі цих слів, як бачите, справа не пішла. Але нічого. У нас є юристи, і це питання будемо вирішувати у правовому полі. Ми переможе, сказав Костянтин Демусенко мешканець будинку

Жителі будинку по вулиці Соборності 27 говорять, що ФОП Степаненко спеціалізується на кав’ярнях і на їх думку, він збирається відкрити ще однин подібний заклад. За непідтвердженою інформацією ФОП Степаненко володіє приміщенням «Львівської кав’ярні», здаючи його в оренду підприємниці, яка є власником самого закладу.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: