Забезпечення сталості послуг – пріоритет у роботі ВІЛ-сервісних організацій

0

БО «Світло надії» в черговий раз зібрала представників регіональних організацій на дводенному тренінгу «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп». Полтавські експерти мали на меті проаналізувати досягнення та проблеми, з якими стикаються неурядові організації в процесі забезпечення сталості послуг з ВІЛ.

MG_9046

Забезпечення сталості послуг має стати пріоритетом у роботі ВІЛ-сервісних організацій. Саме тому ми і займаємося підвищенням адвокаційного та організаційного потенціалу НУО,  надаємо технічну підтримку у процесі реалізації ініціатив, – наголосив Юрій Нестуля, керівник Консалтингового центру БО «Світло надії».

MG_9048

У ході роботи учасники дискутували та радилися щодо можливих шляхів досягнення успіху та виходу із проблемних ситуацій.

MG_9043

– Ми покладаємо великі надії на цей проект. Оскільки робота по забезпеченню сталості послуг повинна продовжуватись безпосередньо в регіонах. Одні області вже мають певні напрацювання, інші – лише починають співпрацювати у цьому напрямку. Досвід БО «Світло надії» показує, що забезпечити сталість послуг цілком реально і наслідування цього прикладу вже найближчим часом має бути реалізована у інших регіонах, задіяних в цьому проекті, – зазначив член Координаційної Ради «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Сергій Дмитрієв.

Прес-служба БО «Світло надії»

22 липня 2018
21 липня 2018