За перші півроку держбюджет недоотримав майже 7 мільярдів гривень

Загальний фонд держбюджету за січень-червень 2019 року виконано з дефіцитом у 6,8 мільярда гривень. Станом на 1 липня сума коштів на єдиному казначейському рахунку становила 13 млрд грн, а на валютних рахунках Держказначейства — в еквіваленті 81,1 млрд грн.

За перші півроку держбюджет недоотримав майже 7 мільярдів гривень

Згідно з повідомленням Мінфіну, доходна частина держбюджету зросла на 12,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 506,8 млрд грн, становивши 95,7% від розпису.

За 5 місяців Нацбанк повністю перерахував до держбюджету прибуток за минулий рік в сумі 64,9 млрд грн.

У міністерстві зазначають, що в другому півріччі поточного року залишаються ризики невиконання доходів через зміцнення курсу гривні та зниження обсягів імпорту.

— У зв’язку з цим уряду потрібно докласти всіх зусиль для виконання своїх зобов’язань, зокрема, реалізації реформи Державної фіскальної служби шляхом її поділу на митну і податкові служби, що сприятиме зниженню ухилення від сплати податків і зменшенню контрабанди та, відповідно, більш високих доходів бюджету, — повідомляють у Мінфіні.

Як варіант вирішення проблеми в Уряді розглядають старт великої приватизації. Також виконання зобов’язань в рамках програми макрофінансової допомоги ЄС допоможе отримати бюджетне фінансування.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А це того шо 5 копійок з обігу вилучають)))

2019-07-07
Віта
Відповіcти
0

Як недоотримав,як скрізь у тексті вказується ,що зросло (

2019-07-07
Отар
Відповіcти
0

Якось так не радужно виходить. І хто крайній?

2019-07-07
Інга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: