За отримання хабара засуджений колишній заступник начальника митного поста “Кременчук”

0

Суд оголосив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні щодо колишнього заступника начальника митного поста “Кременчук” Полтавської митниці ДФС.

За отримання хабара засуджений колишній заступник начальника митного поста "Кременчук"

За отримання хабара засуджений колишній заступник начальника митного поста “Кременчук”

Про це повідомив начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Полтавської області Віталій Бойко, передає прес-служба прокуратури.

Вироком суду 1-ї інстанції колишній митник засуджений за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах та органах державної влади, на державних підприємствах з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна. Він також позбавлений спеціального звання – радник податкової та митної справи 2 рангу.

Нагадаємо, у листопаді 2016-го року слідчі відділу прокуратури Полтавщини спільно з працівниками УСБУ в області затримали вищезгаданого громадянина, який вимагав та отримав 150 євро за безперешкодне митне оформлення товару.

20 липня 2018
19 липня 2018