За нелегальні трудові відносини роботодавець може втратити понад 40 тисяч гривень

0

Управлінням податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Полтаві спільно з представниками Управління Держпраці у Полтавській області в лютому 2016 року проведено фактичні перевірки 6 фізичних осіб – підприємців за місцем провадження господарської діяльності на 13 торгових об’єктах (кафетерії та магазини на території міста і ринку «Алмазний»).

рейд 08022016 020

Метою перевірок було виявлення фактів використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцем доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету. В результаті проведеної роботи виявлено 22 неоформлених працівника.

За результатами рейдів складено акти та відповідні документи реагування. Протоколи перевірок будуть передані до суду для вирішення питання про притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності.

рейд 10022016 007

ДПІ у м. Полтаві звертає увагу суб’єктів господарювання, що відповідно до статті 265 КЗпП за неоформлення трудових відносин з найманими працівниками передбачено відповідальність у вигляді фінансових санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, що складає на сьогодні 41340 грн.

Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Коментувати

22 березня 2018