За комуналку тепер можна платити з допомогою QR-кодів

Тепер на території України працюватиме технологія миттєвої оплати комунальних платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатка Privat24. Комуналку за QR-кодом вже можна оплачувати в Полтаві, Маріуполі, Черкасах та Івано-Франківську.

За комуналку тепер можна платити з допомогою QR-кодів

За комуналку тепер можна платити з допомогою QR-кодів

Про це повідомив керівник «Роздрібного бізнесу» «Приватбанку» Олексій Шабан, повідомляє «Економічна правда».

– Сама технологія «Платежі за QR-кодом» є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно оплачувати будь-які комунальні платежі в будь-якій точці країни, – йдеться у повідомленні.

Оплата комунальних платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах.

– «Платежі за QR-кодом» і готові надати всю інформацію для впровадження такої технології»- Перевага технології миттєвої оплати комуналки без черг і комісій насамперед у тому, що для її впровадження на рівні всієї країни не потрібно додаткових інвестицій. Сьогодні ми пропонуємо всім постачальникам послуг, комунальним підприємствам і фінансовим установам, які приймають комунальні платежі, користуватися можливостями технології , – сказав Шабан.

Крім того, оплату також можна здійснити через QR-код у відділеннях Приватбанку за допомогою планшета співробітника відділення.

Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на квитанції,- пояснили в прес-службі.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: