За 3 дні у Полтаві зупинили 14 водіїв з ознаками сп’яніння

0

Протягом вихідних полтавські патрульні зупинили 12 водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, та ще двох – сьогодні.

За 3 дні у Полтаві зупинили 14 водіїв з ознаками сп'яніння

За 3 дні у Полтаві зупинили 14 водіїв з ознаками сп’яніння

Про це повідомляє Патрульна поліція Полтави.

Інспектори склали на водіїв протоколи за ст. 130 КУпАП “Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння…”.

Відповідно до статті 130 КУпАП за вищевказані дії особа притягається до такої відповідальності:

  • якщо такі дії вчинені вперше протягом року – штраф 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік;
  • якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року – штраф 20400 грн з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки;
  • якщо особа вже двічі протягом року притягалася до відповідальності за подібні дії – штраф 40800 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України пропонує обмежити швидкість руху у населених пунктах до 50 км/год, збільшити штрафи за порушення ПДР та посилити відповідальність за керування авто у нетверезому стані.

Патрульна поліція Полтави вкотре наголошує, що нетверезий водій ‒ правопорушник та загроза для оточення! Не ризикуйте! Керуйте транспортними засобами відповідально!

20 жовтня 2018
19 жовтня 2018