З’явилась нова петиція про звільнення заступників міського голови

На сайті міськради оприлюднили чергову петицію щодо звільнення заступників Полтавського міського голови.

З'явилась нова петиція про звільнення заступників міського голови

Цього разу петиція стосується першого заступника міського голови Андрія Ляміна та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпелова.

— Ця петиція зумовлена реакцією населення на деспотизм зазначених керівників Полтавської міської ради (членів «команди Матьковського»), у зв’язку із неналежним виконанням посадових обов’язків, перевищенням службових повноважень, професійним саботажем та халатністю, — пише автор петиції Володимир Єрмолаєв.

Зазначимо, наразі під петицією — менше десятка підписів. Серед яких значиться Кирило Бочаров — син загиблого в ДТП директора дитячого табору «Супутник» Олексія Бочарова, який раніше виступив автором іншої петиції — про звільнення Людмили Бойченко («команда Матковського»).

Що ж до звільнення Ляміна та Нікіпелова, у раді вже зареєстровано проект відповідного рішення. Ініціатором проекту виступив Дмитро Сенчакович («Самопоміч»).

Нагадаємо, кілька днів тому було оприлюднено петиції про звільнення заступника міського голови Івана  Сватенка («Самопоміч») та начальника відділу з питань транспортних перевезень Євгена Якуби. Відповідна петиція може бути відповіддю «команди Матковського» на ініціацію «Самопоміччю» звільнення трьох заступників міського голови — членів «команди Матковського».

Схоже, що фракції «Самопоміч» та «БПП» шляхом петицій намагаються вести боротьбу проти опонентів.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Лямін комусь дорогу добряче перейшов,шо з усіх боків жмуть звільненням.

2019-07-07
Антоніна
Відповіcти
0

І якого ж такого населення ця реакція. Хтось з депутатів підбив, щоб подав петицію засланий козачок.

2019-07-07
Людасік
Відповіcти
0

Ніяк не вгамуються.

2019-07-07
Оксана
Відповіcти
0

А,то був проект,а це петиція і все проти тих самих людей?

2019-07-07
Інга
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: