З початку зими на дороги області висипали понад 3800 тон заготованої протиожеледної суміші

2

Представники Агентства місцевих доріг відзвітувались про стан доріг області. За даними директора підприємства Олексія Басана, область «зустріла» негоду у повній готовності. На даний момент в області забезпечено проїзд за всіма напрямками.

—Під час перших снігопадів та ожеледиці до агенції надходили скарги на добросовісність виконання роботи підрядниками, які вчасно не забезпечили проїзд. На прикладі ДТП, що сталась минулого тижня на дорозі Опішня-Гадяч у Зіньківському районі, коли автомобіль іншого підрядника, який перевозив асфальтобетонну суміш, перекинувся на непосипаній дорозі, — говорить Олексій Басан.

У деяких районах були зафіксовані часткові ускладнення руху автотранспорту. Зокрема Глобинському, Чорнухинському, Оржицькому, Шишацькому та Зіньківському районах. В Оржицькому районі Глобинський райавтодор залучив 3 додаткові піскорозкидачі з відвалами.

Через ускладнення погодних умов з 20 листопада до 3 грудня в області працювало 65 одиниць дорожньої техніки та 109 чоловік особового складу. З початку сезону було використано понад 3882 тон заготованої протиожеледної суміші.

—Наразі залишок суміші складає більше 2 000 тон. Для поновлення запасу необхідних матеріалів підрядником закуплено ще майже 1200 тон солі, яка вже завтра буде розвезена по районах, — повідомляє Олексій Басан.

Зазначимо, наразі Агентством місцевих доріг оголошено тендер для визначення підрядника на експлуатаційне утримання на 2019 рік.

21 февраля 2019
20 февраля 2019