З нового року Україна не даватиме візи в міжнародних аеропортах

Міністерство закордонних справ України з 1 січня припинить оформлення віз іноземцям після прибуття в країну в міжнародних аеропортах і розширить функціонал електронної візи. Про це повідомляє «Укрінформ«.

– З 1 січня припиняється оформлення віз в міжнародних аеропортах і розширюється функціонал електронної візи, – сказав Заяць.

Як повідомлялося, з 1 січня збільшується кількість держав, громадяни яких матимуть можливість оформити електронну візу для в’їзду в Україну та розширюється перелік підстав для її видачі.

Цей перелік включає поїздки з діловою, приватною, туристичною метою, а також з метою лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту та для представників іноземних ЗМІ з метою виконання службових обов’язків.

Для оформлення електронної візи необхідно заповнити анкету онлайн, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською картою (платіжних систем MasterCard Worldwide або Visa International) і роздрукувати отриману електронною поштою електронну візу.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Тепер для в’їзду в країну потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом- це ж зручно.

2018-12-28
Опра
Відповіcти
0

Та це давно вже застаріла і неефективна методика. Половина іноземців або не знають мови,навіть англійської, або не мають змоги сплатити консульський збір і починаються тоді качєлі. А так…все буде ок.

2018-12-28
Дмитро
Відповіcти
0

Це набагато зручнше. Давно пора.

2018-12-28
Орест
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: