З наступного року полтавці зможуть користуватися електронними медкартами

0

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі повідомив, що з наступного року в Україні розпочнеться впровадження проекту електронних медичних карт та реєстрів клієнтів. Цей проект здійснюватиметься за рахунок фінансування Світового банку.

photodune-5113032-700x474

У нас є на це гроші Світового банку, і вже з 2016 року ми почнемо створювати єдину електронну систему обліку пацієнтів та електронних медичних карток, – повідомив Квіташвілі.

Він повідомив, що у клініці Державного управління справами (ДУС) учасникам конференції презентували електронну інформаційну систему, яка об’єднує 13 медустанов ГУД і 40 тисяч пацієнтів. Квіташвілі стверджує,що такі “оазиси”, де електронна система супроводу пацієнта вже побудована на 100%, є також у Полтаві, Кіровограді, Херсоні, але вони не об’єднані між собою.

Тут нам показали ідеальну систему, яка зможе працювати по всій країні. І мені дуже приємно, що така велика робота вже зроблена і, в принципі, демонструє все те, що ми хочемо зробити в реформуванні охорони здоров’я, – зауважив міністр.

Він поінформував про те, що до електронної медкарту вноситься вся інформація про діагноз і лікуванні пацієнта на первинному і вторинному рівні.

І що найголовніше – в електронну карту, яку нам показали тут, вже включені всі розцінки, вся витратна частина, і пацієнт бачить не тільки роботу лікаря, але і до останньої ампули скільки було витрачено на процедуру, – підкреслив Квіташвілі.

Юлія Злепко

17 липня 2018
16 липня 2018