З лютого планують призивати випускників військових кафедр

Костянтин Калюжний
14:01 | 11 січня 2017
0

У 2017 році на військову службу будуть призивати офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів і раніше не служили.

З лютого планують призивати випускників військових кафедр

З лютого планують призивати випускників військових кафедр

Про це в ефірі радіо «Армія FM» заявив заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк.

– Ми плануємо в цьому році провести такий призов офіцерів на військову службу. Такий вид служби називається «військова служба за призовом осіб офіцерського складу», – сказав Андрусяк

Марк Андрусяк. Фото www.mil.gov.ua

Марк Андрусяк. Фото www.mil.gov.ua

За його словами, термін служби складе 18 місяців. Також він повідомив, що Генштаб має намір таким чином укомплектувати первинні офіцерські посади.

Як повідомляла прес-служба Генштабу, у 2017 році планується призвати на службу близько 4 тисяч офіцерів запасу. Під призов підпадають особи до 43 років, які раніше не проходили військову службу.

Довідка: військова служба за призовом осіб офіцерського складу передбачена у частині 6 статті 2 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Такий вид служби передбачений цією статтею починаючи з 31 липня 1999 року.

У частині 5 статті 11 цього Закону вказується, що громадянам України, які мають вищу освіту і пройшли військову кафедру, у разі потреби за наказом Міністра оборони України підлягають призову для проходження військової служби осіб офіцерського складу.

Частина 7 статті 23 встановлює строк служби таких офіцерів – до 18 місяців.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: