З ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» стягнули майже 1 млн заборгованості по заробітній платі

0

На виконанні в Управлінні держвиконавчої служби Головного теруправління юстиції у Полтавській області перебувало виконавче провадження про стягнення з ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» 996 748,77 грн заборгованості.

З ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» стягнули майже 1 млн заборгованості по заробітній платі

З ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» стягнули майже 1 млн заборгованості по заробітній платі

13 листопада до ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» завітали радник Міністра юстиції України Ігор Алєксєєв та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко. Мета візиту: поспілкуватися з керівництвом та трудовим колективом одного з підприємств-боржників Полтавщини.

— Ситуація на підприємстві досить непроста і потребує певних дій, як від Уряду, так і від правоохоронних органів. Тому тримаємо це питання на контролі. В контексті даного підприємства має бути реакція не тільки юстиції. Юстиція свою роботу робить, — наголосив Ігор Алексєєв, народний депутат , радник Міністра юстиції України.

На виконанні у відділі примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області перебувало виконавче провадження про стягнення з ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» 996 748,77 гривень заборгованості по заробітній платі по 135 виконавчих провадженнях.

— Державна виконавча служба вжила всіх залежних від неї заходів і на сьогоднішній день з ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» на користь працівників стягнуто майже 1 млн грн, — розповів Олег Тимченко.

Загалом у Полтавській області протягом 2018 року стягувачам в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, перераховано 5 507 084 грн.

Раніше повідомлялось, що Державна служба статистики України підрахувала борги з виплати зарплат у Полтавській області.

12 декабря 2018
11 декабря 2018