Юрій Луценко про свинокомплекс у Біликах: Це приклад того, чому корупція є одним з найбільших зол України

Катерина Шевелєва
19:11 | 03 листопада 2016
1

Сьогодні, 3 листопада, в приміщенні прокуратури Полтавської області, відбувся прес-брифінг за участі генерального прокурора України Юрія Луценка.

xAdjQ5l1Z1g

Одне з запитань, які задали генпрокурору – подальший розвиток подій у Білицькому свинокомплексі. Юрій Луценко наголосив, що у цій справі є багато різних обставин:

– З одного боку, я як політик в Біликах зустрічався з людьми й пам’ятаю всі їхні слова. Тоді я як народний депутат робив усе, щоб провести екологічну експертизу. Ви знаєте, що вона відбулася одна, потім я рішення скасував, потім інша й інша.

Нещодавно Луценко отримав договір від своїх підлеглих про чергове звернення селян про те, що у Біликах не відбуваються ніякі заходи:

– Селянам треба не заходи, а результат. Через декілька днів ми отримали результат – нинішньому керівнику цього господарства висунуто підозру в порушенні екологічного законодавства. Ця справа буде доведена до кінця.

Проте Луценко наголосив, що є й інша сторона медалі – не юридична, а господарська:

– Чи це добре, що в Україні знищується величезний комплекс, який би міг давати робочі місця. Це недобре. Чи можна далі утримувати цей комплекс? Ні, неможливо, бо там дійсно екологічна катастрофа. Але питання, чому ж не побудували ці очисні?

GuXyIF6IbBg

Юрій Луценко зазначив, що за його даними це сталося через корумпованість тодішніх очільників області:

– Гроші, які мали б піти на очисні – пішли в кишеню. Тепер після гучних скандалів, протистояння, мені здається, що нема вороття назад. Комплекс буде закрито. Це дуже повчальний приклад того, чому корупція є одним з найбільших зол України.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

ГЛАВНЫЙ КОРУПЦИОНЕР-О КОРУПЦИИ??????ЭТО БЫЛО БЫ ОЧЕНЬ СМЕШНО-ЕСЛИ БЫ НЕ БЫЛО ТАК ГРУСТНО!!!!!!!

00:18 | 05 листопадаа 2016
МОТОРОЛА
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: