Юні полтавці майстрували ідеальну Леваду

Анна Єгорова
16:09 | 23 вересня 2016
0

У рамках фестивалю “Майстерня міста” 23 вересня вихованці полтавських гуртків виготовляли макет Левади з підручних засобів.

IMG_9798

Близько 30-ти дітей із керівниками різних гуртків займалися прикладною творчістю на свіжому повітрі: побіля сцени майданчику “Твій простір”, що знаходиться близ музучилища. Юні небайдужі полтавці розділилися на групи, ніби цехи, і відповідали за різні сектори спільного проекту. Хто займався будівлями, хто інфраструктурою, хто виготовляв усміхнених мешканців Левади. Журналісти “Трибуни” поспілкувалися з Олею, вихованкою гуртка акторської майстерності міського Центру позашкільної освіти:

– Сьогодні наше головне завдання – озеленити макет мікрорайону “Левада”. Ми виготовляємо паперові ялинки й інші дерева з паперу, для того щоб установити їх на вулицях нашого мікрорайону.

IMG_9786

Вихованці поділилися, що їм дуже подобається “Левада”, де вони живуть:

– Дуже гарний мікрорайон. Ми намагаємося підтримувати його в чистоті.

IMG_9788

IMG_9795

– У мене дуже талановиті вихованці. Крім того, що ми займаємося акторською майстерністю та ставимо вистави, беремо участь у заходах, які відбуваються в центрі. Щиро вдячна за їхню активність і час, який діти витрачають на таке дозвілля. Сьогодні дуже багато приділяють уваги урокам, навчанню, тому вільного часу дуже мало, – ділиться з журналістами керівник гуртка Людмила Олефір.

Нагадуємо, що фестиваль “Майстерня міста” відбувається впродовж 22-24 вересня на локації “Твій простір” (вул. Соборності, 11) та має на меті акцентувати увагу полтавців на актуальних проблемах міста.

IMG_9801

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: