Юліан Матвійчук: «Якщо Мамай не задовольнить вимоги Штабу Супротиву, то у Полтаві розпочнеться третя революція»

0

Під час прес-конференції Штабу Супротиву, яка відбулася 7 квітня 2017 року в Полтавській міськраді, лідери протестного руху заявили, що мер міста Олександр Мамай мусить якомога швидше скликати позачергову сесію, поліція – покарати кременчуцьких тітушок, а Ірина Степаненко – піти з посади голови атестаційної комісії у Національній поліції області. Якщо цих вимог не буде задоволено, то за словами Юліана Матвійчука, у Полтаві може розпочатися третя національна революція.

Юліан Матвійчук: «Якщо Мамай не задовольнить вимоги Штабу Супротиву, то у Полтаві розпочнеться третя революція»

Юліан Матвійчук: «Якщо Мамай не задовольнить вимоги Штабу Супротиву, то у Полтаві розпочнеться третя революція»

Матвійчук озвучив головні вимоги Штабу Супротиву. Він також зазначив, що стан постраждалих полтавців погіршився.

 – Ми будемо пікетувати відділення поліції, у понеділок о 17.00. Ми всі залишаємося у міській раді. Ми будемо чекати, коли Мамай оголосить позачергову сесію. Мер міста тікає від відповідальності. Якщо Мамай не задовольнить вимоги Штабу Супротиву, то у Полтаві розпочнеться третя революція, – сказав Юліан Матвійчук.

Активісти запропонували провести позачергову сесію в міському будинку культури:

 – Якщо буде позачергова сесія, то потрібно буде проводити її у залі Міського будинку культур. Я впевнений, що на ній будуть всі депутати, багато громадських активістів та преси. Тому в сесійній залі просто не стане місця, – запропонував активіст Михайло Климчук.

Лідери Штабу підтримали цю ініціативу.

Крім того, один з лідерів опозиції Олександр Шамота, депутат від фракції “Соціал-демократичної партії” звинуватив мера Мамая у бездіяльності. За його інформацією, міський голова знаходився в місті протягом дня, але так і не прийшов до Ради, аби спробувати залагодити конфлікт.

 – Мамай був у місті, але так і не явився до міської ради. Його заступник Михайло Шевченко у відрядженні, обставини та підстави якого наразі просто невідомі, – сказав Шамота. 

Нагадаємо, що опозиційні депутати полтавської міської ради, ряд громадських організацій та активістів організували в стінах міськвиконкому Штаб Супротиву – громадську ініціативу, яка постала після кривавих сутичок, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд».

Окрім того, Юліан Матвійчук повідомив, що до полтавського протесту долучаються люди з Києва і Харкова. За словами націоналіста, на 17:30 годину заплановане віче, де громада вимагатиме від міського голови Олександра Мамая звільнити свого першого заступника Михайла Шевченка.

Як писало видання «Коло», заступник міського голови Михайло Шевченко радив ФОП Степаненко найняти для охорони арки «Газетний ряд» представників фірми «Скорпіон 2016», що з міста Кременчук.

Віче біля міської ради

Мітинг біля міськради 6 квітня

Нагадаємо, що 23 грудня 2016 року в Києві невідомі штурмували МАФи радіоринку близ станції метра Харківська. Громада та підприємці об’єдналися, щоби протидіяти. У ході сутички виявилося: бешкет улаштували наймані тітушки з Кременчука. Ці ж самі хлопці виявилися учасниками сутичко біля арки «Газетний ряд» 5 квітня 2017 року в Полтаві.

Михайло Шевченко заперечує свою причетність до цього конфлікту і говорить, що не знайомий і з представниками фірми «Скорпіон 2016», яку ФОП Степаненко найняв задля захисту будівельників, що працювали на скандальній арці.

Також стало відомо, що згаданий ФОП Степаненко призупиняє будівельні роботи на арці, а мер міста Олександр Мамай також, як і лідери Штабу Супротиву, ініціює рішення про заборону на будівництво МАФів у Полтаві.

Коментувати

21 березня 2018