Основна причина провалу сесії — відсутність коаліції, — Матвійчук

Під час ранкового засідання сесії Полтавської міської ради депутати так і не змогли затвердити порядку денного. Між партіями коаліції виникали постійні суперечки, тож сесію вирішили закрити без розгляду питань.

Юліан Матвійчук вважає, що основною причиною провалу сесії ПМР стала відсутність коаліції

— Думаю, ситуація і так всім зрозуміла — ви ж бачите, що на 11 годину було прийнято рішення суду, відповідно до якого Мамай програв касацію, і воно не підлягає оскарженню. То очільником міста він більше не буде. Коаліцію, що існувала, об’єднував той факт, що в партій був свій спільний ворог, якого нині подолали. «Солідарність» просто чекала, поки Мамая не буде, і все ж таки почала ставити свої умови перед теперішнім секретарем міськради і залишками коаліції. В середині коаліції є безліч протиріч з приводу бюджету — хто які дороги, двори чи дахи ремонтує тощо. І ці внутрішні протиріччя досягли свого апогею сьогодні на сесії, через це вона й не відбулась, — коментує ситуацію Юліан Матвійчук.

Схожої думки дотримується секретар міськради Олександр Шамота.

— Сесія не відбулась через те, що не було прийнято порядок денний. Я хотів би нагадати, шо під час першого погоджувального засідання було чітко визначено дату проведення сесії, порядок денний засідання сесії. Навіть були надані пропозиції керівникам фракцій щодо включення чи виключення питань. Окрім пропозиції Юліана Матвійчука, інших до порядку денного не надходило. Все інше — політичні ігрища. Сьогодні ви зможете побачити, хто голосував/не голосував за порядок денний. Вчора на погоджувальній нараді, з усіма, окрім БПП, проговорили, які питання ми залишаємо, а які виключаємо. Нажаль, представники фракції не з’явились на погоджувальну нараду, хоча були запрошені, — сказав Олександр Шамота.

Натомість лідер фракції БПП Андрій Матковський покладає основну провину провалу сесії на секретаря Полтавської міськради. Він знову заявив про «смерть» коаліції та неспроможність Олександра Шамоти організувати роботу депкорпусу.

Що ж до представників інших фракцій, то вони були більш стриманими у коментарях та не стали покладати провину на когось конкретного.

— Більшість суперечок пов’язані з бюджетними питаннями. Оскільки немає цифр, то не можна планувати певні програми без підтвердження наявності коштів. Тому сьогодні й не були прийняті ці питання. Я думаю, що найближчим часом все стане відомо. За порядок денний ми не голосували саме через бюджетні питання.

На думку представниці «Рідного міста» Світлани Нестулі, регламент формування порядку денного порушили. Аналогічно вважає Дмитро Сенчакович, який додає, що його фракція — «Самопоміч» — була готова голосувати сьогодні, якби порядок денний затвердили.

— Ми з фракцією весь минулий тиждень насичено працювали для того, аби підготуватись по кожному питанню. Ми маємо свою виважену позицію — за питання, з якими ми не згодні, ми не голосували. Ми повністю готові голосувати за питання на сьогоднішній сесії. Якщо сесія буде найближчим часом, то ми голосуватимемо, — Дмитро Сенчакович.

Зазначимо, про наступну дату проведення засідання ПМР стане відомо найближчим часом.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Класне пояснення про коаліцію -” Коаліцію, що існувала, об’єднував той факт, що в партій був свій спільний ворог, якого нині подолали.” Значить тепер все,кожен сам по собі, і сам за себе.

2019-06-26
Танюшка
Відповіcти
0

Якась Санта -Барбара чесне слово.

2019-06-26
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: