Євгенія Холода лишили на посаді першого заступника голови облради

На 11-й позачерговій сесії обговорювали відставку першого заступника голови облради Євгенія Холода. За звільнення очільника фракції ВО «Батьківщина» проголосували 38 депутатів, цього не вистачило для прийняття рішення. Тепер детальніше про розгляд питання.

IMG_3650

Євгеній Холод

Автор проекту – Андрій Пісоцький – виступив за трибуною з позицією фракції «Солідарність». Проте причину невдоволення роботою Холода Пісоцький не назвав. Частина громади засвистала виступаючого. Депутати попросили Пісоцького усе ж пояснити. Почав відповідь із нагадування про висловлення «Бітьківщиною» недовіри губернатору.

IMG_3733

Андрій Пісоцький

– Ви сказали, що провели аналіз. Я хотів би побачити цей аналіз. Те, що Ви сказали, лише політичні моменти, – звернувся до Пісоцького Анатолій Ханко.

У процесі обговорення виник обмін люб’язностями між Андрієм Пісоцьким і Ігорем Горжієм. Останній наголосив на «регіональному» партійному минулому Пісоцького, на що він у свою чергу сказав, що більш непорядної людини, ніж Ігор Горжій, не знає.

IMG_3596

Зліва направо: А. Ханко, Є. Холод

Депутата Оксану Піддубну, відому персоналію політичного життя Кременчука, яка мала, за її словами, факти про негативну діяльність Холода, громада слухати відмовилася. Жінці довелося виступати на підвищених тонах. Вона зазначила, що Холод перешкоджає наповненню кременчуцького бюджету.

– Як він взагалі став першим заступником голови облради?

Іншому представнику Кременчуцької міськради не дали.

Олександр Удовіченко, голова фракції партії «Рідне місто» назвав розгляд питання «позором» і висловив позицію:

– Ми проти прийняття цього рішення, тому що результати будуть гіршими, ніж вони є.

Анатолій Ханко своїм емоційним виступом висловив позицію фракції:

– За ширмою цих перестановок стоїть одне: надра. Давайте не ставати маріонетками. ВО «Свобода» не братиме участь у голосуванні.

Слова Ханка коротко підтвердив нардеп Руслан Богдан.

– Більших брехунів і популістів, ніж «Батьківщина» я не бачив, – відповів губернатор Валерій Головко.

Перед розглядом питання депутат від фракції «Батьківщина» Володимир Литвин за трибуною зазначив, що питання відставки Холода не є доцільним, і що сесію зібрали суто заради цього. Депутат також наголосив, що всі інші питання нинішньої сесії розглядалися на комісіях, проте ініціатива щодо Холода не розглядалася на жодній із комісій.

– Чи Холод винен, що холод настав? – іронічно висловився пан Литвин.

IMG_3631

Володимир Литвин

Остаточне рішення з’явилося внаслідок таємного голосування депутатів. 38 – «за», 6 – «проти», 7 зіпсованих бюлетенів. Загалом проголосували 55 депутатів, а 29 не взяли участь у голосуванні.

IMG_3765

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: