Євгеній Ленський: «Вони бояться, що я можу перемогти»

Колишній директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський нещодавно повідомив «Трибуні», що подав документи на конкурс на заміщення посади директора 23-го професійно-технічного училища. Однак, не судилося.

DSC_0062-e1454077622805-750x335

Фото: np.pl.ua

У січні на своїй сторінці у Facebook головний освітянин Полтавщини Євгеній Ленський заявив, що звільняється з посади директора Департаменту освіти і науки, пояснюючи свої дії тим, що повинен бути там, де складніше, а саме в професійно-технічних навчальних закладах.

Нагадаємо, що фінансування ПТУ відтепер цілком покладено на місцевий бюджет. На думку Євгена Ленського це рішення просто руйнує профтехосвіту, адже місцеві бюджети не витримають такого навантаження. Тому й вирішив покинути свою посаду та подати документи на конкурс на заміщення посади директора 23-го професійно-технічного училища.

Конкурс мав відбутися 29 січня, але його перенесли у зв’язку з тим, що голова комісії знаходився на той момент у Києві. А сьогодні стало відомо, що його взагалі відмінили.

На думку колишнього директора Департаменту освіти і науки, це пов’язано з тим що він також подав документи на посаду директора училища.

Вони бояться, що я можу перемогти. Думають, що в мене тут є свій інтерес. Хоча я спочатку звільнився з посади директора Департаменту, а лише потім подав документи на конкурс. Училище й далі залишається без директора. Зараз вони думають над тим, щоб оголосити ще один конкурс, – говорить Євгеній Ленський.

Назву посади, яку він обіймає зараз, Євгеній Ленський захотів залишити в секреті. Лише сказав, що не збирається поки що відмовлятися від своєї ідеї та спробує ще раз подати документи на конкурс.

Олена Костиря

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: