ЄС відзначив прогрес реформ в Україні

1

ЄС відзначає прогрес реформ в Україні і готовий всебічно підтримувати нашу державу в питаннях внутрішніх реформ, захисту територіальної цілісності та поглиблення торговельної співпраці.

ЄС відзначив прогрес реформ в Україні

ЄС відзначив прогрес реформ в Україні

Про це повідомляє Урядовий портал.

– Сьогодні, 21 вересня, у нас доволі відповідальний день, коли Парламент може ухвалити одразу дві реформи – судову та пенсійну. Завтра будемо представляти в Парламенті проект державного бюджету на 2018 рік. І до кінця року у нас дуже амбітний план щодо змін в багатьох сферах. Мова і про приватизацію, і про низку економічних законів… Порядок денний насичений.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

У свою чергу євродепутат Даріуш Роcаті підкреслив, що його колеги вже відвідали схід України – для ознайомлення із ситуацію та донесення до громадян України позиції Європи щодо України.

– Минулого разу під час нашої зустрічі навесні ви розповіли про п’ять ключових реформ Уряду, і ми раді почути, що деякі з них вже на етапі ухвалення. Тож в Брюселі ми доповімо колегам з Європарламенту про те, що в Україні все іде добре. Хочу запевнити, що ЄС повністю на боці України. Ми налаштовані на більшу підтримку і в наших інтересах бути справжніми друзями.

Даріуш Роcаті

Нагадаємо, 1 вересня набула повної міжнародно-правової чинності Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом.

Коментувати

1 Коментар
Захар
• 13:07 | 22 вересня 2017

Зовсім трошки лишилось!

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018