Японія спростить візові вимоги для громадян України

Міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане повідомив про прийняте японською стороною рішення щодо спрощення візових вимог для громадян України.

Японія спростить візові вимоги для громадян України

Японія спростить візові вимоги для громадян України

9 листопада 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Державним міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане. Зустріч відбулася у рамках візиту К.Накане в Україну для участі в заходах Року Японії в Україні, повідомляє Урядовий портал.

«Під час переговорів сторони обговорили питання порядку денного співробітництва між Україною та Японією на двосторонньому та багатосторонньому рівнях, зокрема, інтенсифікацію політичного діалогу, розвиток економічного співробітництва. Павло Клімкін поінформував японського Державного міністра про ініціативи української сторони в рамках ООН«, – йдеться у повідомленні.

У цьому зв’язку К. Накане повідомив про прийняте японською стороною рішення щодо спрощення з 1 січня 2018 року візових вимог для громадян України для короткострокових візитів у Японію. Зазначається, що спрощення візових вимог сприятиме поліпшенню умов для туристів, підприємців, громадян, які повторно відвідують Японію, забезпечать подальше зміцнення міжлюдських контактів.

Нагадаємо, 2-го листопада між Україною та ОАЕ був підписаний документ про скасування віз для українців. Президент Петро Порошенко висловив сподівання, що вже в грудні, після обміну нотами, ця угода набере чинності.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: