Як виконують обіцянки полтавські нардепи

У Верховій Раді Полтавщину представляють нардепи Сергій Каплін, Юрій Бублик, Юрій Шаповалов, Олег Кулініч, Костянтин Іщейкін, Андрій Река та Костянтин Жеваго. У ході своїх передвиборчих кампаній вони давали українцям обіцянки і з тих пір пройшло вже чимало часу, а відтак варто звернути увагу на те, як втілюють обіцяне полтавські нардепи.

1373876993_253

Як повідомляє «Слово і Діло» найменш відповідальними виявилися Костянтин Жеваго та Юрій Шаповалов. Вони не виповнили жодної обіцянки. Варто зауважити, що свого часу Жеваго дав 27 обіцяно, а Шаповалов – 7. При цьому невиконаних обіцянок у Жеваго – 16, а у Шаповалова – 2. Щодо Андрія Реки, то він виконав 1 обіцянку з 7-ми і має на рахунку 3 нездійснених. Відповідальнішим виявився Костянтин Іщєйкін, він виконав 2 обіцянки із 13.

Найбільше наобіцяв українцям Сергій Каплін. Він уже встиг виконати 16 обіцянок із 76, при цьому 33 лишилися лише словами. У арсеналі Юрія Бублика на сьогодні 24 обіцянки, з них 6 уже втілилися, а 18 – провалилися.

Найвідповідальнішим полтавським нардепом виявився Олег Кулініч. Він виконав 9 із 33 обіцянок. Поки що невиконаних обіцянок на його рахнку – 2.

Детальніще про відповідальність нардепів від Полтавщини можна дізнатися з інфографіки.

18932-1_ru_large

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

и сами же таких и выбрали 🙁

2016-06-03
Иван Васильевич (ну тот, кто профессию меняет)
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: