Як у Полтаві традиційно святкують серпневі Спаси

Лілія Войцехівська
14:08 | 13 серпня 2017
1

Три Спаси – Медовий, Яблучний та Горіховий – святкують традиційно у другій половині серпня. Етнолог Олена Щербань поділилася з «Трибуною» традиціями, які пов’язані з цим святом.

Як у Полтаві традиційно святкують серпневі Спаси

Як у Полтаві традиційно святкують серпневі Спаси

Усі три Спаси мають спільну особливість – це хліб. Він є обов’язковим складником кошика, який освячують у церкві.

14 серпня – Медовий Спас

– Традиційно на свято готували пироги, пряники з маком і медом, а також улюблені дітьми шулики – печені коржі, які дрібно ламали і заливали медом і розтертим маком. Цей день важливий для бджолярів, вони його дуже поважають, – розповідає етнолог.

Олена Щербань зазначає, що готують, зазвичай, у цей день два види коржів: одні в печі, а інші на пательні з маслом. Коржі, приготовлені на пательні з маслом, вважаються більш багатшими і дорожчими. Часто вони також більші за розміром.

Традиційна українська страва на свято Медового Спаса - шулики. Фото: reporter.vesti-ukr.com

Традиційна українська страва на свято Медового Спаса – шулики. Фото: reporter.vesti-ukr.com

– Традиційною українською стравою на свято Медового Спаса, або Маковія є шулики або коржі з тертим маком і медом. Для їх приготування треба свіжий кисляк, сода, яйця, цукор, борошно і мак. Звечора потрібно замочити в окропі дві склянки маку та розтерти в макітрі з цукром так, щоб мак побілів і добре розтерся.

Далі потрібно поламати спечені коржі на шматочки у велику миску, додати свіжого пахучого меду, розтертого маку і склянку холодної кип’яченої води. Змішати і отримати смачні медово-спасові шулики. Таку страву вживають вже після того, як родина повернулася з церкви та пообідала борщем.

Важливим атрибутом свята є букети квітів, з якими люди приходили до церкви.

Важливим атрибутом свята є букети квітів, з якими люди приходили до церкви.

– Важливим атрибутом цього свята є також букети квітів, з якими люди приходили до церкви. Їх називають маковійчики або маковійки. Господиня збирає квіти і складає у свіжий гарний букет. У ньому можуть бути: чорнобривці, барвінок, айстри, жоржини, гвоздики, базилік, м’ята, чебрець, любисток, полин, деревій тощо. Але обов’язково у букеті мають бути стиглі голівки маку.

Такими освяченими маковійчиками потрібно прикрасити вдома образи і зберігати цілий рік в якості оберегів. Іноді сухі квіти використовували для зілля, коли хворіла худоба.

19 серпня – Яблучний Спас

У це свято за церковним звичаєм святять груші, яблука, мед, жмут колосся, жита чи пшениці.

Вважається, що саме в цей день літо повертається до зими. Тобто Яблучний Спас означає настання осені та перетворення природи. Ночі після Спаса стають набагато холоднішими. Тому часто про це свято можна почути слова: «Прийшов Спас, держи рукавиці (сані) про запас!».

Олена Щербань - етнолог. Фото: Блог Олени Щербань

Олена Щербань – етнолог. Фото: Блог Олени Щербань

– Святковою стравою на Спаса були печені яблука. Готують також пироги й штруделі з яблучною начинкою. Їдять їх із узваром або грушівником — киселем зі свіжих груш, – розповідає Олена Щербань.

Цікаво, що яблука до 19 серпня не можна було їсти. У день свята і після ці фрукти вже вживали в необмеженій кількості. Ще на Спаса радили збирати урожай, адже кажуть, що залишені після Яблучного свята фрукти, овочі чи зернові – користі не принесуть.

– Вважалося, що яблука до 19 серпня ще не поспіли. Існує навіть повір’я для жінок, які втратили дитину чи зробили аборт і з’їли до свята цей фрукт: коли Бог роздаватиме на небі в день Спаса діткам яблука, щоб їх привітати, то їх дитинка залишиться без подарунку, – наголошує етнолог.

Також в освяченій корзинці мають бути сезонні квіти, які згодом прикрасять образи у вашій домівці.

Горіховйи спас. Фото: goodhouse.com.ua

Горіховйи спас. Фото: goodhouse.com.ua

29 серпня – Горіховий Спас

– Третій Спас по праву називали Горіховим Спасом, бо в цей час достигали лісові горіхи, і можна було їх заготовляти і освячувати в церкві. Найголовніша страва на столі – це хліб, спечений із борошна нового врожаю. Також в цей день готують крученики з горіховою начинкою. Звідси пішла ще одна назва Горіхового Спасу – Хлібний.

Частуватися смаколиками потрібно після відвідування церкви та обіду.

29 серпня дівчата можуть влаштовувати ворожіння, завдяки якому дізнаються про свою долю. Для цього потрібно зірвати з дерева горіх та з’їсти його. Смак плоду покаже, що на дівчину чекає в майбутньому: якщо солодкий горіх – до великої любові, гіркий – чекай від коханого зради, недоспілий – важлива звістка, гнилий – бути біді.

Олена Щербань зазначає, що зараз вже не багато людей святять горіхи. Загалом, беруть у церкву сезонні букети квітів та традиційні хлібні смаколики.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Бджолярів*

17:59 | 13 Серпня 2017
Олександр Масленко
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: