Як працював Полтавський Антимонопольний комітет протягом 10 років

18 липня Володимир Оніщенко, голова Полтавського Антимонопольного комітету заявив про своє звільнення та прозвітував про виконану роботу.

Як працював Полтавський Антимонопольний комітет протягом 10, 5 років

Як працював Полтавський Антимонопольний комітет протягом 10, 5 років

Загалом за 10,5 років Полтавський АМКУ розпочав 1353 справи про порушення конкурентного законодавства та припинив 1446 порушень такого типу. Найбільшим активним був 2013 рік. Тоді до Полтавського територіального відділення звернулось 279 осіб, а власноручно територіальне відділення розпочало 196 справ.

– У цьому році розглянули справи щодо УЖКГ Полтавського міськвиконкому. Визнано бездіяльність даного управління і його наслідки, а також було зобов’язано розпочати процедуру контролю щодо надання належних послуг полтавцям від КП «ЖЕО №2» та УМБ №23, – розповідає Володимир Оніщенко

Крім того, УЖКГ Полтавського міськвиконком зобов’язали повернути до місцевого бюджету кошти, внаслідок зайвого профінансованих КП «ЖЕО №2» та УМБ №23.

За порушення законодавства на КП «ЖЕО №2» було накладено штраф у розмірі 136 тисяч гривень. Таку ж суму наклали і на ПАТ «УМБ №23».

У 2012 році Полтавський Антимонопольний комітет розглянув справу стосовно виконавчого комітету Полтавської міської ради. За результатом розгляду справ на житлово-експлуатаційні організації та дільниці міста Полтава, було накладено штраф більше 47 тисяч гривень.

Голова Полтавського територіального відділення АМКУ звільнився з посади

Голова Полтавського територіального відділення АМКУ звільнився з посади

У 2016 році провели справу стосовно Глобинської міської ради. Комітет зобов’язав ТОВ «Агентство розвитку міста» за місяць привести тарифи на міських автобусних маршрутах у м. Глобине у відповідність до економічно обґрунтованих витрат.

– Треба зазначити, що за невиконання вказаного рішення адміністративною колегією ТОВ «Агентство розвитку міста» (м. Глобине) було повторно оштрафовано на 68 тисяч гривень, – зазначає Володимир Оніщенко.

У 2015 році у зв’язку з численними зверненнями громадян, щодо необґрунтованого підвищення вартості проїзду, територіальним відділенням було розпочато дослідження ринків надання послуг з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування.

Результатом даного дослідження стало зниження тарифів на перевезення пасажирів

– Хочу пoдякувати усім працівникам територіального відділення комітету. Насправді, наш осередoк АМКУ на Пoлтавщині є одним з найкращих в Україні. Нашою роботою за 10 років я задоволений. Увесь час я хотів зробити краще. Вважаю, що за цей період ми досягли великих результатів в області, – зазначив наприкінці зустрічі Володимир Оніщенко.

Нагадаємо, що голова Полтавського територіального відділення АМКУ написав заяву про своє звільнення ще 5 липня, з 21 липня остаточно припинить свою роботу.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Подивіться на результати його роботи
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_c3283081-8d37-4461-93b3-7101a1f958ef

2017-07-18
Сашко
Відповіcти
0

Хороший руководитель, таких мало, если конечно правду говорит

2017-07-18
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: