Як «працювали» шахраї у стінах Полтавського СІЗО. Коментарі правоохоронців. Відео

5

Правоохоронці провели обшуки в СІЗО м. Полтави

СІЗО

27 липня працівники Слобожанського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, спільно з прокуратурою Полтавської області, працівниками Сектору внутрішнього контролю органів і установ системи юстиції та працівниками Північно-Східного міжрегіонального управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, провели санкціоновані обшуки в камерах ув’язнених на території Полтавського слідчого ізолятора. Слідчі дії також проводилися у службових кабінетах адміністрації СІЗО.

Обшуки проводилися у межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.  Йдеться про випадки шахрайства, що полягало у виманюванні грошових коштів у громадян за схемою «ваш родич у поліції», а також за допомогою розсилки фейкових смс-повідомлень від імені «Ощадбанку» та «ПриватБанку».

Встановлено, що співучасники злочинної схеми, так звані «смотрящі», знаходились у місцях позбавлення волі. У слідчому ізоляторі був чітко сформований розподіл сфер впливу.

Так, було сформовано групу, яка контролювала сфери життєдіяльності кримінального середовища на території режимного об’єкту. Тож в подальшому правоохоронці отримали ухвалу суду на проведення санкціонованого обшуку на території СІЗО, розташованого у м. Полтава. Такого роду спецоперація проходила вперше.

Під час обшуків вилучено більше 20 мобільних телефонів, сім-карти різних мобільних операторів України, Wi-Fi–роутер, флеш-карти. Також на території режимного об’єкту виявлено наркотичні речовини, алкоголь, так звані «заточки» і гроші.

У одного із керівників установи вилучено записні книжки з чорновими записами, які вказують на протиправну діяльність співучасників злочинного угрупування. Крім того, серед його речей виявлено аркуші паперу з написами номерів телефонів, з яких постійно здійснювався контакт із організатором злочинної групи, прізвищами ув’язнених та близько десяти сім-карт. Вирішується питання щодо оголошення йому підозри за ст. 364 КК України.

Крім того, додатково, вирішується питання відкриття кримінального провадження за ст. 309 КК України. Слідство у справі триває.

Департамент кіберполіції Національної поліції України

Коментувати

5 Коментарів
Мария
• 19:00 | 28 липня 2017

Я не поняла, то есть за этим стоят уголовники с ментами ?

Відповіcти
Макс
• 19:00 | 28 липня 2017

Получается, что да

Саник
• 10:06 | 30 липня 2017

Менти в СІЗО не керують,там керує департамент з питань виконання покарань,це їхня установа

Гена
• 19:00 | 28 липня 2017

Разве на этот бред кто-то еще ведется ?

Відповіcти
Ректор
• 15:18 | 29 липня 2017

Это в смысле что Жменя слил мусорам бухгалтерию ? Или то что это блядские поступки представляться мусорами терпилиться и разводить мам … ???

21 березня 2018
20 березня 2018