Як мажоритарники Полтавської області виконують обіцянки

«Слово і Діло» дослідило, як виконують свої обіцянки народні депутати. Аналітики склали рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Полтавської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Як мажоритарники Полтавської області виконують обіцянки

Як мажоритарники Полтавської області виконують обіцянки

Найбільше обіцянок за чотири роки роботи виконав Олег Кулініч, який представляє у Верховній раді Миргород (ОВО №147). Нардеп від депутатської групи «Відродження» з 56 обіцянок виконав 32 (57%), провалив тільки 3 та ще 21 має реалізувати до кінця каденції.

Другий у рейтингу – Юрій Бублик (ОВО №145: Київський р-н Полтави, Полтавський та Котелевський райони). Він виконав 34% зобов’язань перед виборцями. Позафракційний нардеп протягом каденції дав 53 обіцянки, з яких виконав 18 (34%) і 11 – провалив.

До наступних виборів він має реалізувати ще 24 обіцянки. «Слово і діло» зазначає, що серед них не залишилось жодної, яка б стосувалася Полтави.

Третій за списком найвідповідальніших мажоритарників Полтавщини – Костянтин Іщейкін від Лубен (ОВО №148), який входить до фракції «Блок Петра Порошенка». Іщейкін на посаді депутата дав 29 обіцянок, з них виконав 9 (31%), провалив – 7 і ще 13 має втілити в життя протягом року.

Андрій Река від «Народного фронту» представляє в парламенті місто Карлівка (ОВО №149). Нардеп дав 29 обіцянок, з яких виконав (31%), провалив 6 і ще 14 запевнень має встигнути реалізувати протягом року.

Ще один представник Полтави (ОВО №144) у Верховній Раді Сергій Каплін від «БПП» дав аж 152 обіцянки, з яких виконав лише 40 (26%), а 54 – провалив. Зазначимо, що ще 58 зобов’язань Капліну треба виконати до кінця депутатських повноважень.

В січні 2018 року Каплін пообіцяв утеплити та замінити вікна в Полтавському тубдиспансері, але станом на вересень ніяких робіт в диспансері не проводилось.

До аутсайдерів рейтингу відповідальності потрапив Руслан Богдан від Лохвиці (ОВО №151), що входить до складу ВО «Батьківщина». З 11 обіцянок нардеп виконав тільки одну, 2 провалив і ще 8 мав би реалізувати.

Позафракційний Костянтин Жеваго від Горішніх Плавнів (ОВО №150) взагалі не виконав жодної обіцянки з тих 12, що дав під час минулих виборів.

Представник депутатської групи «Відродження» Юрій Шаповалов від Кременчука (ОВО №146) не включений до рейтингу через замалу кількість обіцянок. На посаді депутата він дав тільки 8 обіцянок. За чотири роки нардеп виконав лише одну обіцянку, ще одну провалив, а решта – досі не виконані.

Детальніше в інфографіці «Слово і діло».

Як мажоритарники Полтавської області виконують обіцянки

Як мажоритарники Полтавської області виконують обіцянки

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Ніічого собі, а я думала обіцянки всі для годиться, а тут виявляється про них пам’ятають та ще й частково виконують. Респект.

2018-12-02
Том
Відповіcти
0

Та є й такі)))))

2018-12-02
Віра
0

Останні новини:

Читайте також: