Як чиновники відповідатимуть за брехню в е-декларації

Якщо особа-декларант навмисне не вкаже в декларації суму понад 345 тисяч гривень, то до «брехуна» застосовуватиметься кримінальна відповідальність. Про це під час брифінгу розповів заступник глави Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький, повідомляє видання «Юридическая практика».

Фото: hromadskeradio.org

– Недостовірні відомості від 138 тисяч до 345 тисяч гривень – це адміністративна відповідальність і буде складений протокол на штраф від 17 до 40 тисяч гривень. З приводу недостовірних відомостей про майно понад 345 тисяч гривень настає кримінальна відповідальність, де передбачений штраф від 43 тисяч гривень до 51 тисячі гривень або позбавлення волі до 3 років, – сказав він.

Як повідомлялося, 30 жовтня о 24:00 завершився перший етап подачі електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

За даними офіційного сайту Єдиного державного реєстру декларацій станом на 24:00 30 жовтня в реєстрі значаться 118 тисяч 173 документа.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: