Як абоненту “Полтавагазу” зареєструватися у “Кабінеті споживача”?

Трибуна
2017-08-30
1

Передавати покази лічильників абоненти «Полтавагазу» можуть у різний спосіб. Проте, найзручнішим сервісом, що допоможе не тільки передавати дані, але й відслідковувати щомісячні нарахування та сплату, є «Кабінет споживача».

Як абоненту «Полтавагазу» зареєструватися у «Кабінеті споживача»?

Як абоненту «Полтавагазу» зареєструватися у «Кабінеті споживача»?

Що це таке і навіщо потрібно абоненту?

«Кабінет споживача» – це окремий розділ на сайті «Полтавагазу». Користуючись сервісом, можна власноруч передавати показники споживання природного газу, бачити стан сплати за послугу, суми субсидій (в разі наявності) тощо. Крім того, зайшовши до кабінету, абоненти Полтави та Полтавського району можуть відразу й сплатити за газопостачання.

Новий розділ з’явився на офіційному сайті товариства у грудні 2015 року. Нині сервісом успішно користуються понад 38 тисяч абонентів.

Де знаходиться сервіс на сайті?

«Кабінет споживача» доступний за посиланням (http://poltavagaz.com.ua/cabinet/index.php). Крім того, перейти до абонентського розділу можна й зі стартової сторінки сайту «Полтавагазу».

Як зареєструватись у «Кабінеті споживача»?

Реєстрація в «Кабінеті споживача» – вкрай проста. Перейшовши за вищевказаним посиланням, оберіть розділ «Реєстрація» і вкажіть відповідні дані:

«Оберіть РГП та абонентську базу»: з меню, що випаде при натисканні на «трикутничок» справа, обираєте базу вашого населеного пункту (м. Полтава та Полтавський район, Глобинський РГП тощо).

«Особовий рахунок»: сюди вносите номер особового рахунку, вказаний на паперовій абонентській книжці.

«Телефон +380*********»: вказуєте номер мобільного телефону, до якого «прив’язаний» особовий рахунок.

Потім тисніть «Вислати СМС з паролем на номер телефону» і, отримавши пароль, переходьте до розділу «Авторизація».

Якщо ж до Вашого особового рахунку номер мобільного ще не прив’язаний, то система видасть відповідне повідомлення:

В такому разі оберіть розділ «Зареєструвати телефон», адже до кожного особового рахунку має бути «прив’язаний» номер мобільного.

Обравши відповідний розділ, заповніть необхідні дані та натисніть «Відправити заявку на реєстрацію». Розгляд звернення і перевірка даних може тривати протягом доби. Це потрібно для того, аби захистити Ваші персональні дані.

Якщо Ви абонент Полтави чи Полтавського району, то можете зателефонувати у call-центр «Полтавагазу» за номером 0-800-508-104 і заявку розглянуть відразу.

Після того, як служба обліку підтвердить реєстрацію заявки, на вказаний Вами номер телефону надійде SMS з паролем.

Якщо цього не відбудеться протягом доби, самостійно перейдіть у розділ «Реєстрація», оберіть районну базу, вкажіть особовий рахунок. Якщо ваш телефон зареєстрований, в підказці «Телефон +380*********» дві останні цифри відповідатимуть вказаному Вами номеру. А отже, заявка службою обліку прийнята. Відтак, вписуйте ваш номер у відповідне поле та тисніть «Вислати СМС з паролем на номер телефону».

Зверніть увагу на те, що надісланий пароль є постійним, не потрібно кожного разу отримувати новий. Втім, така можливість є, якщо в ній є потреба (наприклад, Ви забули раніше наданий пароль).

Як увійти до «Кабінету споживача»?

Після реєстрації перейдіть на вкладку «Авторизація». У меню, що відкриється при цьому, заповніть три рядки.

«Оберіть РПГ та абонентську базу»: з меню, що випаде при натисканні на «трикутничок» справа, обираєте базу вашого населеного пункту (м. Полтава та Полтавський район, Глобинський РПГ тощо).

«Особовий рахунок»: сюди вносите номер особового рахунку, вказаний на паперовій абонентській книжці.

«Пароль»: шестизначний код, що надійшов після запиту «Вислати СМС з паролем на номер телефону».

В одному з наступних матеріалів ми детально розповімо про основні розділи «Кабінету споживача» та вигоди від користування ним.

Прес-служба «Полтавагазу»

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Бабуськи всі в ступорі певно))

2017-08-31
Віта
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: