“Я – неформат”. Авторська програма Дмитра Чикурова. Мерилін Мюррей

Дмитро Чикуров
19:07 | 14 липня 2017
5

Авторська програма Дмитра Чикурова на Трибуні “Я – неформат”. Мерилін Мюррей

Сьогодні я запускаю на “Трибуні” новий авторський проект, який має назву “Я – неформат”.

У рамках цього проекту буду спілкуватись з цікавими людьми (на мій погляд))). Людьми, які відрізняються від інших, людьми, які виходять “за межі”.

Спробую підібрати “свій” підхід у спілкуванні, щоб показати з усіх боків Особистість та Індивідуальність кожного “неформату”.

Чикуров и Мюррей

Пропоную до Вашої уваги дебютний “Я – неформат” з Мерилін Мюррей.

Мерилін – Психотерапевт (саме так, з великої літери), одна з найбільших експертів та фахівців в області гармонійго розвитку особистості. Вона заснувала “Метод психотерапії наслідків травм, насильства, залежностей та депривації і особистого зростання” ще в 1980 році. В усьому світі його називають набагато простіше – “Метод Мюррей”.

Раніше я багато чув про неї, знаю особисто багато фахівців в Україні, які працюють за її методикою. І тут, таке “бінго” – мій дуже хороший знайомий Руслан Ільченко привозить Мерилін у Полтаву з майстер-класом. Як тільки про це почув, зразу звернувся до нього, щоб допоміг організувати інтерв’ю. Все вийшло.

Руслан, я дуже дякую тобі за можливість поспілкуватись з Мерилін!

Отож, про саму Мерилін, про те, як у свої 80 років вона є супермегапозитивною людиною, про Майка Тайсона, про “Метод Мюррей” та багато іншого –

дивіться у авторській програмі Дмитра Чикурова “Я – неформат”.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Мерилин Мюррей, бесспорно легендарная личность. Метод Мюррей учит, как быть взрослой ,уравновешенной целостной личностью, гармонировать с собой и быть счастливым. Видела ее учеников, они действительно счастливые люди, они мыслят по-другому, по-счастливому). Дима, спасибо за интервью, спасибо, что задал Мерилин мой вопрос), я считаю, что у тебя классно получилось. Я-неформат. Жду твоих новых интревьюеров. Интересно.

22:29 | 14 Липня 2017
Елена
Відповіcти
0

Она живет в Украине ?

19:17 | 14 Липня 2017
Саша
Відповіcти
0

В США

22:36 | 14 Липня 2017
Дмитрий
0

Цікавий проект! А які видатні люди є на Полтавщині ?

19:12 | 14 Липня 2017
Аліна
Відповіcти
0

Матковский

19:13 | 14 Липня 2017
Дима
0

Останні новини:

Читайте також: