“Wizz Air” пропонує безкоштовно злітати в невідомість

Лоукостер «Wizz Air» оголосив конкурс, переможці якого зможуть полетіти з Відня в невідомому напрямку. Про це повідомляє «Укрінформ«.

"Wizz Air" пропонує безкоштовно злітати в невідомість

«Wizz Air» пропонує безкоштовно злітати в невідомість

Згідно з умовами, опублікованими на сайті перевізника, охочим необхідно зареєструватися на сторінці акції, завантажити фото з найбільш яскравими моментами подорожей в Instagram із хештегом #GETLOSTWITHWIZZ, а також згадати акаунт авіакомпанії @wizzaircom. Виконати умови конкурсу необхідно до 29 червня включно.

180 переможців будуть названі 13-го липня (кожен із переможців зможе взяти з собою по одному попутнику). Їх оберуть на підставі креативності, естетики, технічної якості наданих фотографій і відповідності робіт умовам конкурсу. Точний напрямок стане відомим у день вильоту літака – 19-го липня. Зворотній рейс – 21-го липня.

Перевізник надасть пасажирам спецрейсу безкоштовні квитки в обидві сторони, оплатить проживання в 2-місних номерах, а також забезпечить їх туристичною страховкою.

До участі допускаються лише повнолітні мандрівники, які не мають проблем із необхідними для поїздки Євросоюзом документами.

Раніше повідомлялося, що “Wizz Air” відкриває три нові рейси з України.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: