Вже завтра у Полтаві відкриють новорічний ярмарок

19 грудня на вулиці Соборності планують відкрити різдвяний ярмарок. Про це повідомили на виїздній нараді представників міської ради, на яку були запрошені підприємці, що здійснюватимуть торгівлю у 10 дерев’яних будиночках біля ЦУМу.

Будиночки були встановлені наприкінці минулого тижня. Наразі тривають підготовчі роботи до відкриття, яке заплановане на 17:00. Новорічний ярмарок триватиме з 19 грудня по 19 січня.

Придбали кіоски за 198000 грн. Вартість оренди будиночків для підприємців склала 3200 грн на місяць, про що повідомив Вадим Ямщиков, пізніше цю інформацію підтвердила Катерина Бабіч. Дані кошти планують витратити на фінансування поточних витрат з утримання ярмарку.

Підприємці домовились оформити всі споруди в одному стилі та забезпечити на території торгівельних кіосків музичний супровід.

Наразі підприємці вже готують кіоски до відкриття, проте головною проблемою залишається під’єднання будиночків до електромережі, адже за словами керівництва «Міськсвітла», потужності лінії, проведеної до головної ялинки міста, вистачить лише на святкову ілюмінацію. Підключатись же до мережі підприємцям запропонували самотужки — через перемовини з мешканцями прилеглих будинків та магазинами чи торгівельним центром ЦУМ. Зазначимо, попри те, що вирішення проблеми фактично перекладається на приватних підприємців, міська влада пообіцяла усіляко допомагати підприємцям щодо організаційних моментів. Наразі працівники «Міськсвітла» встановили у будиночках розетки та електричні лічильники.

Підприємиця Катерина Бабіч зазначила, що на кожен будиночок необхідно близько 5 кіловат електроенергії.

По завершенню святкового ярмарку споруди розберуть та відправлять на зберігання до ПОЛТАВСЬКОГО МІСЬКОГО ПАРКУ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ «ПЕРЕМОГА».

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

гробы

2018-12-19
петр гроб
Відповіcти
0

Починається шабаш!!!!Всі шось гребкть, купляють, все треба!!!Очнуться 15 січня – та пізно))))

2018-12-18
Соня
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: