Вулиця Кукоби та заборона шансону в маршрутках: петиції на сайті міської ради

0

Нещодавно на сайті Полтавської міськради розмістили дві петиції: про перейменування вулиці Пролетарської на вулицю імені Кукоби та про заборону шансону в маршрутках. Щодо першої, наразі триває збір підписів. З необхідних 250 зібрали 148. Друге звернення з необхідних 250 зібрало 271 підпис, тож міський голова Полтави розгляне дану петицію.

1647601

Звернення шодо перейменування вулиці Пролетарської на вулицю імені Кукоби ініціював Тимофій Голбан. У петиції міститься вимога про перейменування вулиці в рамках виконання ЗУ “Про декомунізацію”.

У тексті звернення йдеться: “Враховуючи значення цієї видатної особистості в житті міста його розвитку та становлення позитивного іміджу та в рамках виконання ЗУ “Про декомунізацію” пропоную перейменувати вул.Пролетарську на вул. імені А.Т.Кукоби”.

Петицію про заборону шансону в маршрутках зініціював Володимир Світалка. В тексті звернення йдеться: “З метою уникнення пропагування кримінального способу життя та нецензурщини заборонити в маршрутних таксі та громадському транспорті трансляцію російського шансону”.

Також, на сайті міської ради зареєстровані петиції щодо підвищення відповідальності перевізників за паління водіями, поліпшення умов обслуговування людей в “Полтаводоканал”, про відкриття безкоштовних курсів англійської мови тощо.

Катерина Шевелєва

Коментувати

20 березня 2018